ביום בו בנם נכנס לכלא, העניקו אושרה וצ'רלי אזריה ראיון ל"לפני כולם", וסיפרו על התחושות הקשות. "אנחנו בסך הכל נמצאים פה היום כי אנחנו רוצים להודות לעם , שליוו אותנו והיה לצדנו בזמנים הקשים", אומרת אושרה.

מתוך "לפני כולם", א-ה בשעה 21:00

"אני חושב שזה יום עצוב לעם ישראל", אומר צ'רלי. "אני שלחתי את הבן שלי לתרום למדינה והיום לצערי הוא נכנס לכלא. זה יום כאוב, אני חושב שזה לכל עם ישראל. אלאור נכנס בראש מורם". עוד הוסיף צ'רלי כי לא חשב מעולם שכך יסיים בנו את שירותו: "אנחנו בחלום, בעזרת השם נקום מהחלום הזה. חלום בלהות. אלאור היה אמור להיות, לפי רצונו, הכי גבוה שיכול להיות, רצה להגיע לפסגה והוא עשה הכל בשביל זה".

הביעה את זעמה על התקשורת שלטענתה נוקטת ביחס עוין לאלאור. "משמיצים אותו", היא אומרת. "הוא כזה ילד טוב, כזה ילד ציוני, אוהב את העם. כשהיו עדי האופי, הגיעה המחנכת שלו וסיפרה, ואני לא אשכח את היום הזה, שהוא היה שבוע ימים ברגילה וזה היה בדיוק ביום העצמאות והוא הגיע לבית ספר, אני רואה אותו לובש מדים בשבוע 'רגילה'. שאלתי אותו 'אלאור, לאן אתה הולך עם המדים?', אז הוא ענה 'אני נוסע לבית ספר'. שאלתי אותו 'למה עם המדים?' והוא אומר 'אני גאה להצדיע לדגל שלי עם המדים'. וזה אלאור. זה הבן שלי אבל אף אחד לא טרח להגיד את זה. זה מה שכואב לנו".

בהקשר לזה מוסיף צ'רלי, כי "כל מי שהשמיץ את הבן שלי, בתקשורת או בכל מקום אחר, טעיתם בילד. טעיתם בגדול בילד. אני גאה בבן שלי. אני גאה שיצא לי בן כזה. אם אלאור באמת שומע אותי היום אני רוצה להגיד לו 'אלאור, אני גאה בך, אני גאה בך, מבחינתי אתה גיבור! אני רואה אותך כגיבור. לא משנה מה שיגידו, כל אחד ואחד".

מערכת ערוץ 20

מערכת ערוץ 20:עוד באותו נושא