19:23 19/10/2017
מבזקים
דף הבית > כלכלה > האם בקרוב חופשה כחול-לבן תשתלם?

האם בקרוב חופשה כחול-לבן תשתלם?

הממשלה תקל על ענף המלונאות בכדי להזיל את מחירי הנופש. בראיון ל'כלכלי בלילה' מנכ"ל התאחדות המלונות מסרב להבטיח שזה אכן ייושם

בתום פגישה משותפת של ראש הממשלה נתניהו ושר התיירות יריב לוין הכריזו השניים על שורת צעדים להקלת הרגולציה בבתי המלון בישראל. מטרת העל של המהלך המבורך והחשוב, מעל לכל סיוע לבתי המלון, היא הורדת מחירי הנופש הבלתי אפשריים בישראל – ומיד.

מתוך 'כלכלי בלילה' 6.12.16

לא חלפו יומיים וכבר נשמעים הקולות ההפוכים והצפויים. מנכ"ל התאחדות המלונות נועז בר-ניר התראיין ל"כלכלי בלילה" וסירב להבטיח שהפחתת עלויות התפעול תתגלגל לכיסם של הנופשים, של אזרחי ישראל.

"מדובר בעיקר על מלונות חדשים, ואי אפשר לצפות שזה יקרה בזמן הקרוב". ובכן, לא כך הם הדברים. תשאלו את השר לוין. בניגוד מוחלט לדברי מנכ"ל ההתאחדות, הממונה המיוחד לנושא מטעם רה"מ ומשרד התיירות הכריז כי ההקלות יינתנו למלונות הקיימים בדיוק כפי שיינתנו לאלה החדשים, ושהצפי מהם הוא להוריד את המחירים כאן ועכשיו.

כל אמירה אחרת היא תירוץ שנועד להמשיך ולשרת את רשתות בתי המלון הגדולות והמסואבות ששולטות בשוק, וכמה מפתיע – הנה הדברים לפנינו – ממש לא מתכוונות להוזיל את החופשה הבאה שלכם.

כלכלי בלילה

כלכלי בלילה

לתגובות

אולי יעניין אותך גם

Screenshot_7

נחשפו נתוני ההחלמה ממחלת הסרטן בישראל

האגודה למלחמה בסרטן פרסמה הבוקר נתונים מעודדים לפיהם ישנה עלייה משמעותית במספר המחלימים מהמחלה. מנכ"לית האגודה מירי זיו: "ישראל יחסית במצב טוב"