23:42 18/12/2017
דף הבית > כלכלה > 200 מליון ש"ח לפנטהאוז בתל אביב

200 מליון ש"ח לפנטהאוז בתל אביב

דירת פנטהאוז במגדל "ארלוזורוב 17" תוצע למכירה ב-200 מיליון ש"ח. "כלכלי בלילה" עם כל הפרטים על הדירה היקרה ביותר בישראל

כמה הייתם מוכנים לשלם על דירה? ואם היא דירת פנטהאוז בקומה ה-29, שמשתרעת על פני שטח של 730  מ"ר בנוי, 140 מ"ר מרפסות, במגדל בפרוייקט "ארלוזרוב 17" במגדל היוקרתי שייבנה במרכז ת"א ועוצב על ידי האדריכלים משה צור ופיצו קדם. נוף 360 מעלות. בית חכם שיעוצב לפי צרכי הלקוח, בריכה פרטית בחלל הפנטהאוז, קומה 29, ברחוב ארלוזרוב, פינת דיזינגוף? המחיר לכל זה הוא 200 מליון שקלים.

"כלכלי בלילה" עם כל הפרטים על הדירה היקרה ביותר בישראל

במחיר כלול ריהוט שיעוצב לפי בחירתכם. בבניין בריכת שחייה אולימפית, חדר כושר ומעליות שקופות, לובי מפנק ללא גג.

רועי לחמנוביץ', מנכ"ל קואליציית שבת שוויון: "לא מאמין שיש מטורף אחד שילך על הדבר הזה. אם למישהו יש את הכסף לזה, שיסיט אותו לקיצוץ בתקציב הביטחון מהסיוע האמריקאי שלא קיבלנו. אין אפילו מטר גינה לילדים לצאת לשחק בכדור. זה בעיקר סמל סטטוס, מעל כל הסטטוסים שיש".

הפרשן הכלכלי דודו הולצמן מסביר: "מי שאולי יקנה את זה לא יהיה ישראלי, שנולד פה וגדל פה כל חייו, הוא יכול להיות אולי ישראלי, אבל שעשה את הונו בחו"ל, והוא רוצה סמל סטטוס".

"ואז זו תהיה דירת רפאים. זה מחיר מוטרף, מחיר מהאגדות, ואני מאוד מקווה שלא יהיה אף אחד שיגיש הצעה על הדבר הזה".

אם נתקעתם ואתם קצת לחוצים ואין לכם 200 מליון שקלים, הדירה הכי זולה בבניין, היא דירת 2 חדרים בגודל 67 מטר רבוע והמחיר שלה הוא שלושה מליון ומאה וארבעים אלף שקלים.

כלכלי בלילה

כלכלי בלילה

לתגובות

אולי יעניין אותך גם

שר האוצר כחלון ויו"ר ההסתדרות ניסנקורן. צילום: פלאש90

כחלון: "עומדים מאחורי עובדי טבע, לא נפקיר אותם"

הבוקר התקיימה פגישה בין שר האוצר כחלון, שר הכלכלה אלי כהן, יו"ר ההסתדרות ונציגי הוועדים של חברת טבע. ניסנקורן: "מגה אירוע שהכלכלה הישראלית לא ראתה שנים"