ח"כ יהודה גליק הגיע לניחום בסוכת האבלים בלקיה של משפחת הנער הבדואי בן ה-15 שנהרג מאש הצבא המצרי בגבול ישראל עת הגיע לסייע לבני משפחתו, עובדי קבלן של משרד הביטחון.

ח"כ יהודה גליק בביקור תנחומים בכפר הבדואי לקיה

בפוסט בעמוד הפייסבוק, כתב חבר הכנסת על ביקור הניחומים: "בדרך כלל יש לי כלל ברזל בשום אופן לא מוכן לפרסם ביקורי חולים וניחומי אבלים. הפעם אני חורג מהכלל הזה. ביקרתי ביישוב לקיה באוהל האבלים".

גליק סיפר על הפגישה עם אב הנער: "פגשתי את בסאם, אבא של נמאר, שנתן 6 שנים מחייו בשרות למען המדינה. בנו הבכור נרצח על ידי חייל מצרי בזמן שנסע לבקר את עובדי הגדר. נמאר היה תלמיד כיתה י' בבית הספר בלקיה".

"מבקש ממי שיכול להגיע לבקר ולנחם"

ח"כ גליק סיפר על הצורך שהרגיש להגיע לנחם בסוכת האבלים בלקיה: "בשנה האחרונה ספגנו בעתניאל אבדות קשות מפיגועי טרור. תמיד הגיעו משלחות ללניחום מרהט ומלקיה. היה ברור לי כבן אדם כשכן וכנציג מדינת ישראל על חובתי לנחם את המשפחה. אנשים טובים ונפלאים אזרחים למופת".

ח"כ גליק בסוכת האבלים בלקיה
ח"כ גליק בסוכת האבלים בלקיה

"מבקש ממי שיכול להגיע לבקר ולנחם ולחבק" וסיים חבר הכנסת במילים "שותפים בשאיפה לשלום".

נמר באסם אבו עמר, בן 15, שהגיע לסייע לבני משפחתו, עובדי קבלן של משרד הביטחון, נורה ביום שלישי האחרון בגבול מצרים. הנער, שסייע לעבודי הגדר על הגבול, נורה במרחב הר-חריף. מצה"ל נמסר כי אירוע הירי שממנו נהרג הנער, שאינו עובד עבור חברה במשרד הביטחון, אינו אירוע פח"עי.
‫מיכל שמעון‬‎

‫מיכל שמעון‬‎

עורכת באתר ערוץ 20.