דף הבית > אקטואליה וחדשות > ברשת פרסמו את תמונתו של "המאבטח" הלא נכון

ברשת פרסמו את תמונתו של "המאבטח" הלא נכון

ברשתות החברתיות קראו לנקום במאבטח של השגרירות הישראלית והפיצו את תמונתו של בן צרפתי, תושב הדרום, בטענה שהוא היורה. צרפתי בראיון לאולפן "לפני כולם": "לא הרגתי אף אחד"

על רקע האירועים האחרונים, הרשתות החברתיות התמלאו בקריאות לנקמה במאבטח הישראלי שירה למוות במפגע שניסה לתקוף אותו בשני ירדן. אלא שבמקום להפיץ את תמונת המאבטח, הפיצו את תמונתו של בן צרפתי תושב הדרום.

מתוך "לפני כולם", ימים א' – ה' בשעה 19:30

"חבר שלח לי הודעה שהתמונות שלי מופצות", הוא מספר. "היה כתוב שאני המאבטח שירה. הייתי בטוח שמישהו מסתלבט עליי. אבל אז קלטתי שזה הגיע לכל האתרים המוכרים עם אלפי שיתופים. המשפחה שלי הייתה מאוד מודאגת".

ואיך התמודדת?

"הלכתי לתחנת המשטרה והתלוננתי. חלק מהאתרים הסירו את התמונה. כמובן שחסמתי את הפייסבוק שלי. בקיצור, לא הרגתי אף אחד ומציע שכל מי שהעלה את התמונה שלי ושל חברתי שיוריד אותה".

לפני כולם

לפני כולם

אולי יעניין אותך גם

צה"ל על הפלת המטוס בסוריה: האחריות על משטר אסד

בתום תחקיר ראשוני שנערך בצה"ל בעקבות תקרית הפלת המטוס הרוסי הלילה בסוריה, מבהיר דובר צה"ל כי "כשנורה הנ"מ לעבר המטוס הרוסי, מטוסי חיל האוויר לא היו בשטח סוריה". ‬מטוסי קרב של צה"ל תקפו מתקן של הצבא הסורי ממנו עמדו להעביר מערכות לייצור נשק מדויק וקטלני עבור איראן וחיזבאללה בלבנון