7:36 22/11/2017
מבזקים
דף הבית > אקטואליה וחדשות > בנט נגד הרצוג: "מנסה להשתיק חצי מדינה"

בנט נגד הרצוג: "מנסה להשתיק חצי מדינה"

נפתלי בנט נחלץ להגנתו של ראש הממשלה מול האשמותיו השמאל כאילו נתניהו היה מעורב בהסתה נגד רבין ז"ל: "ראיתי פעם אחר פעם שהוא עלה לבמה ואמר שיש גבול למחלוקת, אבל זה לא מפריע לכם כי מה שאתם רוצים זה לבלום ולהשתיק"

שר החינוך נפתלי בנט תקף את יו"ר האופוזיציה יצחק הרצוג לאחר דבריו בישיבת הממשלה המיוחדת לציון 21 שנים לרצח ראש הממשלה יצחק רבין: "מה שעשית זה בדיוק הפוך ממנהיגות", תקף בנט. "מה שאתה מנסה לעשות זה להשתיק חצי ממדינת ישראל ולהפיל על חצי מהמדינה את האשמה. לפני 21 שנה החל מסע להאשים את ראש הממשלה ויו"ר האופוזציה דאז בנימין נתניהו כאילו הוא הסית. ראיתי פעם אחר פעם שהוא עלה לבמה ואמר שיש גבול למחלוקת, אבל זה לא מפריע לכם כי מה שאתם רוצים זה לבלום ולהשתיק".

דיון הפטריוטים בנושא נאומו של יו"ר האופוזיציה, בוז'י הרצוג נגד נתניהו בטקס לזכר יצחק רבין

מוקדם יותר היום תקף ראש "המחנה הציוני" יצחק הרצוג את ראש הממשלה וטען כי "גם בשנים האחרונות חוזרת אותה הסתה, אותה התלהמות. נורות מילים טעונות באבק שריפה. אותם האקדחים בידי אותם ידיים שעלולות לירות במערכה האחרונה. ייתכן שהרוצחים האחרים כבר מסתובבים בקרבנו והאחריות מוטלת בראש ובראשונה עליך אדוני ראש הממשלה".

כזכור, אמש העלה ראש הממשלה נתניהו סרטון לעמוד הפייסבוק שלו ובו הפריך את טענות השמאל לפיהן הסכים בשתיקה ל"הסתה" כנגד יצחק רבין בטרם זה נרצח על ידי יגאל עמיר. נתניהו כתב: "רצח רבין היה רצח פוליטי מזעזע שכולנו מוקיעים אותו. מאז הרצח ישנם ניסיונות מתמשכים לעוות את האמת ההיסטורית ולייחס לי את ההסתה שקדמה לרצח. הנה כמה דוגמאות מהדברים החד משמעיים שאמרתי בגנות דברי הנאצה שכוונו נגד ראש הממשלה. תשפטו בעצמכם".

%d7%91%d7%90%d7%a0%d7%a8-468
ההסתה נגד ימין נמשכת

בסרטון נתניהו משיב למפגינים שקוראים לרבין בוגד ומתקן אותם: "הוא יריב פוליטי, הוא איננו בוגד". על אף הפצת סרטון זה, הרצוג כאמור המשיך היום להאשים אותו באשמה לרצח.

לתגובות

אולי יעניין אותך גם

Screenshot_11

"חייתי 16 שנים כהלום קרב תחת הרדאר של המערכת"

היום תושק שדולה למען הלומי קרב במטרה למנוע סחבת ביורוקרטית, מציאת תעסוקה לנפגעים, הענקת טיפול וכו'. ח"כ שרן השכל והלום הקרב אורן אור ביטון הגיעו לאולפן 'היום הזה'