דף הבית > אקטואליה וחדשות > איתמר בן גביר גאה בדו"ח של שוברים שתיקה

איתמר בן גביר גאה בדו"ח של שוברים שתיקה

דו"ח חדש של שוברים שתיקה "חושף" תופעה קשה שמאיימת על הדמוקרטיה הישראלית: מתנחלים מחלקים ממתקים לחיילים. איתמר בן גביר: "אני כבר לא יודע אם לצחוק או לבכות"

דוח חדש של שוברים שתיקה חושף תופעה חמורה וקשה שמסכנת את קיום השלטון הדמוקרטי, מתנחלים ( עם הדגש על עיר מגורי חברון) מחלקים לחיילי צה"ל רחמנא ליצלן ממתקים, ומפנקים אותם בסעודות שבת. כאשר שמעתי את הדברים לא יכולתי לדעת אם לבכות או לצחוק.

הרי אותם כלי תקשורת בשיתוף עם אנשי שמאל השמיצו אותנו במשך שנים וטענו כי אנחנו פוגעים בחיילי צה"ל ומעליבים אותם. הם השתדלו לחפש כמה שיותר סרטונים מהפגנות ועימותים, תרו אחרי תמונות תקריב של מתנחלים מול חיילים והסיתו ושיקרו, אך פתאום דווקא כאשר נדמה שלראשונה מדווחת התקשורת אמת, ומסקרת את הקשר החם בין העם לצבא זה מוליד מתקפה נגד… המתנחלים כמובן…..

בושו לכם אנשי השמאל הקיצוני ! אנחנו נמשיך לפנק חיילים כי צה"ל זה אנחנו ואנחנו זה צה"ל ואתם, אם באמת אתם חוששים מהשפעה מאגית של אותם ממתקים או מההשלכות לטווח ארוך של החמין של ברוך מרזל, תתכבדו, ותגייסו מהאיחוד האירופאי כסף לממתקים עבור החיילים. גם אתם יכולים אם רק אתם רוצים, תצטרפו אלינו לפנק את חיילי צה"ל.

הפטריוטים

הפטריוטים

אולי יעניין אותך גם

הפרקליטות מכחישה את הממצאים החדשים בפרשת ראדה

בעקבות פרסום עדות חדשה ב'ידיעות אחרונות' לפיו א''ק אחראית לרצח תאיר ראדה ז"ל, הפרקליטות הוציאה הכחשה והבהירה כי ''פרשת א"ק נחקרה ביסודיות בשעתו, ולא נמצא בה ממש''