12:51 18/12/2017
דף הבית > תרבות > אביו של גוטמן ז"ל: "הוא השפיע על הרבה אנשים"

אביו של גוטמן ז"ל: "הוא השפיע על הרבה אנשים"

שמואל פייגר, אביו של הזמר אמיר פרישר גוטמן שהובא היום למנוחות, סיפר בראיון ל"לפני כולם" על בנו: "עוד כשהיה ילד אמר שיהיה מפורסם והוא קיים את הבטחתו"

שלושה ימים אחרי שהציל את אחייניתו – וטבע למוות בחוף עתלית, הובא היום למנוחות היוצר אמיר פרישר – גוטמן ז"ל. ארונו הוצב היום ברחבת תיאטרון הבימה בתל אביב ומאות אנשים הגיעו לחלוק לו כבוד אחרון. אביו, שמואל פייגר, התראיין הערב לאולפן "לפני כולם".

מתוך "לפני כולם", ימים א-ה בשעה 19:30

"קשה לי מאוד להתחיל למנות את כל מה שהוא עשה", אמר פייגר. "לא את הכול אני יודע, אבל העובדה שכל כך הרבה אנשים הגיעו לכאן להיפרד ממנו מראה שהוא נגע בהרבה אנשים והשפיע עליהם".

פייגר סיפר מה קרה כשפעם ניסה לדבר בנו על האהדה כלפיו: "כששאלתי אותו על הקשר שלו עם כל כך הרבה אנשים הוא אמר לי בצניעות 'עזוב, אבא בוא נתמקד בחיים שלנו'".

מה הדבר שהכי תזכור ממנו?

"את הכול. אמנם 41 שנה זה לא יום ולא יומיים אבל אני אזכור את הכול. הוא אמר לי כשהוא היה ילד שהוא יהיה מפורסם, והוא קיים את הבטחתו. והנה, גם במותו הוא הפיק את ההפקה הזו".

לטקס האשכבה שהתקיים היום בצהריים הגיעו אלפי אנשים בהם  זמרים, אמנים וקולגות כדי לחלוק כבוד אחרון לאמיר ז"ל. ארונו הוצב במרכז הבמה באולם רובינא כשסביבו פרחים – כולם בצבע לבן כפי שביקשה המשפחה לפי צוואתו של אמיר. אמיר הופיע במספר הצגות בתאטרון הבימה וביניהם "מרי לו" ו-"הלהקה" ומשכך הוחלט שטקס האשכבה התקיים שם.

לפני כולם

לפני כולם

לתגובות

אולי יעניין אותך גם

לפני כולם-בניון

עמיר בניון חוזר לבמה עם מופע חורף חדש

אחרי שבשבוע שעבר שחרר דואט חדש עם ישי לוי, יוצא הזמר עמיר בניון לסיבוב הופעות חורפי: "ברוך השם הולכים ממקום למקום, מופיעים ועושים שמח"