אתר חדשות 0404 מדווח כי צ'רלי , אביו של לוחם כפיר, אלאור, מוקדם יותר היום לאחר שלא חש בטוב והובהל לאשפוז בבית החולים.

צ'רלי אזריה. צילום: פלאש 90
. צילום: פלאש 90

צ'רלי עבר סדרת בדיקות ובמהלכן עלה חשש כי ייתכן ומדובר באירוע מוחי. בשעות הצהריים, בעת שהיה בסידורים מחוץ לבית עם אישתו אושרה, חש ברע אבל סירב להתפנות לבית החולים. בהמשך מצבו החמיר ולאחר שהגיעו הביתה בני הזוג, חלה הידרדרות נוספת במצבו, אז הזמינו בני המשפחה ניידת טיפול נמרץ שפינתה אותו לאסף הרופא. לאחר סדרת בדיקות עלה חשש כי לקה באירוע מוחי והוא הועבר לאשפוז והמשך בדיקות כדי לשלול או לאמת את החשש.

בסביבת המשפחה אומרים הערב כי אזריה "לקח קשה מאוד את המסע האלים נגד המשפחה, ההרשעה בתקשורת את אלאור בעיצומו של משפט והחשש שהתבטאויות בלתי פוסקות של גורמים בכירים במערכת יגרמו למשפט מוטה ולא הוגן נגד אלאור. הוא כל בוקר מתעורר לכותרת ארסית חדשה ומרגיש כי התקשורת החליטה להרשיע את אלאור בכל מחיר".

בסוף השבוע נחשפו פוסטים ישנים שנכתבו בתקופת מבצע "צוק איתן", ובהם התבטאו בני משפחת אזריה נגד ראש הממשלה נתניהו ובעד פעילות אגרסיבית נגד גורמי הטרור בעזה. הפרסום, מעריכים מקורבי המשפחה, התווסף למתקפה התקשורתית נגד המשפחה ולא הוסיף למצבו הבריאותי הרעוע של האב.

אזריה הוא פנסיונר של המשטרה. הוא שירת 33 שנה ויצא לפנסיה בשנים האחרונות. במערכת מעריכים מאוד את עבודתו והוא מוכר כאיש נוח וחברותי.

ידיד המשפחה מסר הערב לערוץ 20: "זה נובע מכל המצב הזה שכולם מפנים עורף, שחרצו את דינו מחוץ לכותלי בתי המשפט, המצב רגיש ואין חמלה. הוא עובר תקופה קשה וזה בא לידי ביטוי בהתמוטטות".

בתוך כך, נערכת הערב צעדת אמהות למען תמיכה באלאור אזריה מכיכר הבימה למתחם שרונה בתל אביב.

צעדת האמהות למען אלאור. צילום: אריאלה לוי

מערכת ערוץ 20

מערכת ערוץ 20:עוד באותו נושא