1:47 21/11/2017
מבזקים
דף הבית > אקטואליה וחדשות > שלום, פרטנר? אבו מאזן הובהל לבית החולים

שלום, פרטנר? אבו מאזן הובהל לבית החולים

יו"ר הרשות הפלסטינית אבו מאזן מאושפז כעת בבית החולים ברמאללה ויעבור צנתור לב

יו"ר הרשות הפלסטינית אבו מאזן מאושפז כעת בבית החולים ברמאללה ויעבור צנתור לב. לדברי גורם פלסטיני, אבו מאזן פונה בשל תשישות.

דיון הפטריוטים בנושא מצבו הבריאותי של אבו מאזן

מקורב סיפר כי רופאיו של אבו מאזן המליצו על מנוחה לאחר טיפול שיניים קשה שעבר בתקופה האחרונה. סאיב עריקאת, חבר הועד המרכזי של פת"ח, טען כי מדובר בבדיקות שגרתיות בלבד.

הגיע להלווית הנשיא שמעון פרס ז"ל וספג ביקורת קשה

בשבוע שעבר פנתה לשכתו של יו"ר הרשות הפלסטינית למתאם פעולות הממשלה בשטחים, אלוף יואב פולי מרדכי, בבקשה לתאם את השתתפותו של יו"ר הרשות יחד עם משלחת של ארבעה בכירים נוספים בהלווייתו של ראש הממשלה ונשיא המדינה לשעבר שמעון פרס.

הפניה הגיעה בעקבות בקשת משפחת פרס לאבו מאזן להשתתף בלוויה. בניגוד לעצת יועציו ולאחר הפצרות ממחלקת המדינה האמריקנית, מהארמון הצרפתי ומגרומי שמאל ישראלי, נעתר אבו מאזן לבקשה. הוא ספג על כך ביקורת קשה ברחוב הפלסטיני שהציגו כמי שנקבר לצידו של פרס. מתנגדיו קראו לו להתפטר ושאלת היורש עלתה מחדש לשיח.

קריקטורה נגד ביקור אבו מאזן בהלווית הנשיא שמעון פרס ז"ל. קרדיט: Arabi21
קריקטורה נגד ביקור אבו מאזן בהלווית הנשיא שמעון פרס ז"ל. קרדיט: Arabi21

קודם לביקורו של אבו מאזן בהלוויה, פרסמה תנועת פת"ח בראשה עומד אבו מאזן, כרזת דמוניזציה לנשיא ישראל לשעבר שמעון פרס ז"ל, ותיארה אותו כרוצח שעומד להיכנס לגיהינום. בקריקטורה שפורסמה בעמוד הפייסבוק הרשמי של פת"ח נראה פרס עומד אזוק ורועד מפחד, כאשר לידו עומד מלאך המוות וקורא מתוך גילת אישום בשפה האנגלית. על המגילה כתובה רשימת "הפשעים" שפת"ח והרש"פ מאשימים את פרס בביצועם. ברקע מאחורי הדמויות רואים להבות המייצגות את אש הגיהינום המחכה לפֶּרֶס, על פי פת"ח.

הקריקטורה של פת"ח נגד הנשיא שמעון פרס ז"ל
הקריקטורה של פת"ח נגד הנשיא שמעון פרס ז"ל

 

מערכת ערוץ 20

מערכת ערוץ 20

לתגובות

אולי יעניין אותך גם

1

בני משפחת מנגיסטו נשאו דברים באו"ם יחד עם השגריר דנון

בני משפחת מנגיסטו קראו להשבתו במטה האו"ם בניו יורק. האח אילן: "כמו שמתעסקים בהרבה סוגיות המוניטריות ברצועה - רוצים שלא ישכחו את אחי"