דף הבית > אקטואליה וחדשות > ערבים אנסו יהודיה נכה. המקרה הוסתר

ערבים אנסו יהודיה נכה. המקרה הוסתר

המשטרה עצרה שני ערבים שאנסו לכאורה צעירה הלוקה בשכלה בתל אביב, הטילו עליה את מימיהם וקראו לעברה קריאות גזעניות. הפרשה הוסתרה מחשש להצתת עימותים בין ערבים ליהודים

שני ערבים תושבי השטחים ואזרח ישראל חשודים באונס נכה בת 20 ממניע לאומני – כך מדווח היום (רביעי) אתר "וואלה" לפרסום. על פי החשד, השלושה תועדו כשהם אונסים את הצעירה הלוקה בשכלה במלונית בדרום תל אביב, מטילים עליה את מימיהם, יורקים עליה וקוראים קריאות גזעניות בעת המעשה.

עד כה, המשטרה הסתירה את הפרשה מחשש שתצית עימותים בין ערבים ליהודים, זאת אף שהחזיקה בשני חשודים במשך תשעה ימים. אחר החשוד השלישי מתנהל מצוד, שזהותו ידועה למשטרה.

פלשתינים. צילום: פלאש 90
פלשתינים. צילום: פלאש 90

אחד החשודים, עמאד אלדין דראגמה, תושב השטחים, צילם את האונס במטרה להפיץ את הסרטון. דראגמה הובא להארכת מעצר בבית משפט השלום בתל אביב. בסרטון שצילם לכאורה דראגמה נראים שניים מחבריו, אחד מהם, קטין תושב השטחים שנעצר אף הוא, אונסים את הצעירה ומשפילים אותה.

בדיון בהארכת מעצרו של דראגמה הדגישה השופטת, רונית פוזנסקי כץ, את חומרת האירוע ואת מצבה הקשה של המתלוננת, הסובלת מנכות ומפיגור שכלי. על פי הפרסום, חקירתה של המתלוננת, המתגוררת בדרום תל אביב, העלתה תמונה קשה של המעשים ובדיון נמסר כי מאז האירוע היא שרויה במצב נפשי קשה ונזקקת לטיפול."מדובר באירוע שלפיו החשוד, יחד עם אחרים, ביצע עבירות מין קשות במתלוננות הלוקה בשכלה וסובלת מנכות. על פי החשד, מדובר בעבירות מין שנעשו לצד הערות גזעניות ואיומים לפגיעה במשפחתה של המתלוננת, וכן מעשים נוספים במטרה להשפיע ולפגוע בה", אמרה השופטת בתום הדיון.
מערכת ערוץ 20

מערכת ערוץ 20

אולי יעניין אותך גם

בהוראת טראמפ: גורש הנאצי האחרון מאדמת ארה"ב

בהוראת הנשיא, רשות ההגירה האמריקנית גירשה לגרמניה את יאקיב פולי בן 95 ששירת בתור כחמוש במחנה השמדה טרבלינקה: "כדי להגן על הבטחת החירות של ניצולי השואה ומשפחותיהם"