מעל 200 רבנים חתמו על מכתב תמיכה ברב אריה שטרן, על רקע הדברים שאמר בתחילת השבוע, על ילדים שיגדלו אצל זוגות חד מיניים לפיהם "בהחלט יכול להיות שהילדים יהיו אומללים בסופו של דבר, אולי לא בילדותם הקטנה, אבל שיגדלו וימצאו את עצמם בצורה כזו, בצורה לא טבעית. זה נראה לי דבר שמאוד יאמלל אותם ויגרום להם באמת סתם חיים קשים".

מכתב התמיכה ברב שטרן.

 

המכתב, עליו חתומים גם הרב צבי טאו, הרב דב ליאור, הרב חיים שטיינר, הרב שלמה אבינר, הרב שמואל אליהו ועוד עשרות רבני ערים וישובים וראשי ישיבות, מתפרסם ביוזמת ארגון רבני דרך אמונה, נאמני הרבנות הראשית ומרכז ליב"ה.

"באנו לחזק את ידיו של רבה של ירושלים עיה"ק הרה"ג הרב אריה שטרן שליט"א, אשר דיבר בעוז ובפשטות את האמת הנצחית של תורתנו הקדושה, ואת הנורמליות האנושית, איתה מזדהה הרוב הבריא במדינת ישראל שמזועזע מההתגרות ואובדן הדרך של ארגוני התועבות", כתבו הרבנים.

בהמשך מחו הרבנים על ההפגנה שהתקיימה בט' באב נכתב כי "לערוך מצעדי תועבה אלו ביום תשעה באב שהוא יום אבל לאומי על חורבן בית המקדש, שבין היתר חרב על גילוי עריות ושנאת חינם".

עוד נכתב כי "הטרור האגרסיבי המלווה בשטיפת מוח תקשורתית השכם והערב על מנת להכשיר את הלבבות כאילו יש כאן איזשהו מושג של "משפחה" ולהרוס את מושג המשפחתיות ולהפוך את הסוטים לגיבורים, לא יצלח, כמו גם הניסיון לסתום פיות של רבנים ואנשים שפויים ולהפוך אותם לקיצוניים והזויים".

באשר לרב שטרן עצמו כותבים הרבנים כי "הרב אריה שטרן שליט"א יצא להגנתם של ילדי ישראל, שיהיו אומללים אם לא יאומצו במשפחות נורמטיביות! אנו מחזקים את ידיו של רבה של ירושלים, שהביע אמת פשוטה וזעק את זעקת הילדים שאין להם פה, למנוע מהם חיים אומללים, ולתת להם את הזכות הבסיסית לחיות במשפחה טבעית נורמטיבית על מנת שיגדלו אנשים נורמליים בריאים בנפשם".

ממרכז ליב"ה, ממארגני המכתב, אמרו בתגובה: "לא מפתיע לראות את ההתגייסות המהירה של מעל 200 רבני ישראל לתמיכה ברב אריה שטרן ובחיזוק המשפחה הבריאה והנורמלית, רבני ישראל מבטאים את עמדת הרוב הבריא בישראל, שסולד מכל המסע האלים וההיסטרי שמתנהל בשנים האחרונות ובפרט בשבוע האחרון, להרס המשפחה והמשכיות הדורות. הבריאות תגבר על האלימות הלהט"בית והרוח המשוגעת הזו תחלוף, והמשפחה בישראל תמשיך בע"ה כסלע איתן מול כל הנסיונות לפרק אותה, להמשיך את קיומו של עם ישראל בבריאות ובנורמליות".

מערכת ערוץ 20

מערכת ערוץ 20



:עוד באותו נושא