21:42 18/10/2017
מבזקים
דף הבית > אקטואליה וחדשות > ירי באוניברסיטת אוהיו – 8 נפגעים, היורה חוסל

ירי באוניברסיטת אוהיו – 8 נפגעים, היורה חוסל

אדם חמוש הסתובב בקמפוס של אוניברסיטת אוהיו - וירה לכל עבר. האוניברסיטה לסטודנטים: "תברחו"

לפחות שמונה בני אדם נורו היום (שני) בקמפוס אוניברסיטת אוהיו על ידי לפחות חמוש אחד. הרשויות מסרו כי השבעה פונו לבית החולים, מצבם של שניים מהם הינו יציב.

ירי בתוך הקמפוס. צילום: טוויטר
ירי בתוך הקמפוס. צילום: טוויטר

אוניברסיטת אוהיו הודיעה בציוץ בטוויטר כי חמוש מסתובב ברחבי הקמפוס וטרם נוטרל וכי על הסטודנטים "לרוץ, להתחבא ולהילחם". עוד נמסר כי כוחות משטרה נמצאים בזירה. בציוץ נוסף הודיעה האוניברסיטה לסטודנטים להמשיך להתחבא בצפון הקמפוס ולמלא אחר הוראות המשטרה במקום.

ברשתות החברתיות דווח על שני יורים, אחד נלכד ואחר השני עדיין מתנהל מרדף. סטודנט באוניברסיטה סיפר לרשת סי-אן-אן כי נשמעו יריות שהגיעו ככל הנראה מבניין שבו נמצאים כיתות לימוד. לפי הודעת האוניברסיטה מדובר בבניין של הפקולטה למדעים והנדסה. "השותף שלי ואני שמענו כשלוש-ארבע יריות ומיד לאחר מכם שמענו המון סירנות של ניידות משטרה ואמבולנסים", סיפר הסטודנט.

סטודנטית שיצרה קשר עם פוקס ניוז סיפרה: "בחיים לא ראיתי דבר כזה, כולם רצו מחוץ לבניין, רצתי לשירותים, למזלי היה רק תא אחד פנוי, קיבלנו SMS לעצור ולהתחבא. לא חשבתי שזה אמיתי, אני מרגישה בטוחה כי אני נמצאת בלוק מהמקום, שמענו את היריות, ואז התחלתי לרוץ וכולם רצו אחריי, כולם באזור הזה, אנחנו מנסים להבין איפה זה, ואנחנו מנסים להגיד לאנשים להישאר בבתים שלהם ולהתחבא.

"רוצו, התחבאו, הגנו על עצמכם. שתי נערות נמצאות בשירותים, אנחנו רועדות, בהתחלה אמרנו לעצמנו שזה לא אמיתי, אבל עכשיו אנחנו מבינות מה קורה. יש הרבה מאוד רכבי משטרה שממוקמים באזור הזה והרבה שוטרים בשטח".

אלירן קרסנטי

אלירן קרסנטי

לתגובות

אולי יעניין אותך גם

ליטל פתיח

תרבות ההסתה: יותר אויב ופחות פרטנר

ליטל שמש על ההסתה הפלסטינית שניתן למצוא בטלוויזיה וברחבי המדיה החברתית: "עד שלא יפסיקו עם ההסתה לשנאה ולרצח אי אפשר לקרוא לשכנים האלו 'פרטנר לשלום'"