שנה לאחר שאדלשטיין סירב לאפשר לחזן לנהל ישיבות מליאה בשל התחקיר שמייחס לו שימוש בסמים קשים ושידול לזנות, הצביעו חברי הסיעה וקבעו כי נאוה בוקר תחליף אותו בתפקידו. חזן: "תמוה בעיני כי יו"ר הכנסת מרשה לעצמו להלך אימים על ראש הממשלה בגלל אגו".

על פי הצבעת חברי סיעת הליכוד מהיום (שני), הוחלט כי ח"כ אורן חזן (הליכוד) לא ישמש יותר סגן יו"ר הכנסת – ח"כ נאוה בוקר נבחרה להחליפו. בהצבעה חשאית, 16 הצביעו בעד בוקר – ורק תשעה לחזן.

נבחרה במקום חזן - בוקר (קרדיט: שלומי בן דוד)
נבחרה במקום חזן – בוקר (קרדיט: שלומי בן דוד)

בחודש שעבר סיכמו הליכוד וישראל ביתנו כי במסגרת צירוף האחרונה לקואליציה, ימונה סגן יו"ר כנסת מטעמה על חשבון אחד מסגני הליכוד. ח"כ בוקר הייתה אמורה להחליף את ח"כ נורית קורן בתפקיד סגנית יו"ר, אולם בעקבות הרחבת הקואליציה ביטלה ועדת הכנסת את החילוף בין השתיים והוארכה כהונתו של חזן בשנה, עד להצבעה הסיעתית שבה הוחלט מי מהם יקבל את התפקיד.

בשנה האחרונה חזן לא הורשה לנהל ישיבות מליאה בעקבות החלטתו של יו"ר הכנסת יולי אדלשטיין (הליכוד). זאת, בשל תחקיר חדשות 2 שבו נחשף כי חזן לכאורה שידל לזנות בקזינו שניהל בבולגריה והשתמש בסמים קשים.

ח"כ חזן הגיב בחריפות לתוצאות ההצבעה בליכוד. "הסיעה כבר בחרה בי לקדנציה של שנה נוספת כסגן יו"ר הכנסת. היא נאלצה לבטל באופן תמוה את ההחלטה שלה לאחר שיו"ר הכנסת יולי אדלשטיין איים על רה"מ כי אם אני אהיה סגן יו"ר הכנסת ביבי יכול לשכוח משיתוף פעולה אתו ועם כנסת ישראל" וח"כ חזן איים כי "מדובר בתופעה חסרת אחריות וחסרת תקדים. אין לי ספק כי בוחרי הליכוד ונבחריו יידעו לבוא עם אדלשטיין חשבון בקלפי".

 

מערכת ערוץ 20

מערכת ערוץ 20