20:33 22/11/2017
מבזקים
דף הבית > אקטואליה וחדשות > בנט במרכז הרב: כצוק איתן למען שלמות ארצנו

בנט במרכז הרב: כצוק איתן למען שלמות ארצנו

מדברי השר בנט ב"מרכז הרב": "העולם מזהה ומריח מתי איננו בטוחים בזכותנו על הארץ, ומסתער עלינו בחרמות"

הערב נשא דברים שר החינוך נפתלי בנט (הבית היהודי) בישיבת מרכז הרב כחלק מאירועי העצרת המרכזית ליום ירושלים. בנט מתח ביקורת על ראש הממשלה נתניהו בעקבות הצהרות התמיכה שהשמיע בעד מדינה פלשתינית.

״יש כאלו, בארץ ובעולם, הנרתמים ליוזמות ערביות שונות, על פיהן נחלק את הארץ, נחלק חלילה את ירושלים, ונחזור לקווי 67׳. כי העולם לוחץ, ויש צורך לפייס אותו. להם אני אומר בערב זה: לעולם לא", מתח בנט ביקורת על ראש הממשלה נתניהו בעקבות הצהרות התמיכה שהשמיע בעד מדינה פלשתינית.

ארץ ישראל לעם ישראל
ארץ ישראל לעם ישראל

"אנחנו כולנו עומדים כצוק איתן למען שלמות ארצנו. לא מגמגמים, לא מתבלבלים, לא מזגזגים", הדגיש שר החינוך. "הגיע הזמן לומר בקול ברור: ארץ ישראל שייכת לעם ישראל. בעברית, באנגלית, ברוסית ובצרפתית, בקיץ, בחורף, כשיש בחירות וכשאין בחירות. למה? כי העולם מקשיב לנו. לכל מילה שלנו".

לדברי יו"ר הבית היהודי "העולם מזהה ומריח מתי איננו בטוחים בזכותנו על הארץ, ומסתער עלינו בחמת חרמות".

"אי אפשר להיות בעד ארץ ישראל בעברית ולהקים את מדינת פלשתין באנגלית. ורק כשנהיה חדים ונחושים תמיד, העולם יעזוב אותנו במנוחה. ועד אז, נצטרך כל יום לשחרר את ירושלים מחדש״ הוסיף בנט.

מערכת ערוץ 20

מערכת ערוץ 20

לתגובות

אולי יעניין אותך גם

שביתה. צילום: פלאש 90

מחר: שוב שביתה בתיכונים

ארגון המורים ישבית מחר את הלימודים בבתי-הספר העל תיכוניים בירושלים, תל אביב, ובאר שבע. זאת לאחר שהיום נערכה שביתה בחיפה, אשדוד, אילת ועכו