0:24 22/10/2017
מבזקים
דף הבית > אקטואליה וחדשות > דעה: עיזבו את שרה נתניהו בשקט

דעה: עיזבו את שרה נתניהו בשקט

מתקפת האייטמים המציפים את הרשת אודות התנהלותה של שרה נתניהו חצתה את כל הקווים האדומים האפשריים

לעיתים ישנן סיטואציות בחיים, שאינן שייכות באופן ישיר ואישי לך ובכל זאת מתעורר בך צורך מסויים לקום ולומר עד כאן!!
זאת בדיוק התחושה שמלווה אותי עכשיו וליוותה אותי גם במהלך תקופת טרום הבחירות האחרונות.
כמו לפני שנה גם עכשיו מתרחשת מתקפה חסרת תקדים על אשת ראש הממשלה הגברת שרה נתניהו. חסרת תקדים זה אומר סחרחורת של אייטמים המציפים את הרשת דקה אחר דקה, בעדויות צהובות אינטימיות וחסרות מעצורים, היוצאות מפיהם של עובדים לשעבר במעון ראש הממשלה.

ביבי ושרה. תעזבו אותם בשקט. צילום: לע"מ
ביבי ושרה. תעזבו אותם בשקט. צילום: לע"מ

כשהיינו ילדים לימדו אותנו שאם הרבה אנשים טוענים את אותו הדבר לגבי אדם מסויים, לטוב או לרע, כנראה יש בכך חותמת של אמת. החיים, הוכיחו לי באופן אישי, שלא תמיד ישנה אחיזה במציאות לתיאוריה הזאת שלימדו אותנו בילדותנו.
לעיתים שמו הטוב של אדם יכול להיות מוכתם ומרוסק כחלק ממסע הכפשה, ממניעים כאלה ואחרים ולפעמים שמו הטוב ניבנה רק כאשליה אופטית ממניעים אינטרסנטים. כאשר מתחת לפני השטח מדובר בחלאה הגדולה ביותר עלי אדמות. אני לא נמנית מחסידיה של שרה נתניהו, וייתכן שאכן אופייה איננו אופי קל שנוח להסתדר עמו. אך להתבונן מהצד במסכת ההשפלות שהאשה הזאת עוברת, זה דבר שמעורר זעם ומצביע על סוג של הגזמה אובססיבית.

אנשי ה-"רק לא ביבי" המגובים בתקשורת שמשתוקקת כמוהם להפיל אותו, עושים קמפיין מכוער שיכול להוביל להתמוטטות נפשית של בן אדם. צריך להיות תמים כדי לא להבין את הברור ביותר, מישהו דואג להגיע לאנשים הללו שלא בוחלים לספר ולחשוף פרטים אינטימיים כל כך מתקופת עבודתם בבית משפחת נתניהו. המשרה שלהם היתה מושתתת על אמון אותו הם צריכים להמשיך ולנצור גם אם סיימו את עבודתם באקורדים צורמים. אם מישהו מרגיש צורך להגיש תביעה נגד בני הזוג, זכותו, אך שיעשה זאת בדלתיים סגורות, בצורה מכבדת, ולא לעיניי מצלמות התקשורת הצמאות למידע הזה כמו אריה המשחר לטרף. יש פה אנשים, משפחה, ילדים, ובעיקר אדם העומד בראש מדינה ונושא בתפקיד הקשה ביותר בעולם. ויש כאלה מחפשים לפגוע בו בכל מחיר, גם דרך הפגיעה באישתו. הגיע הזמן לומר גם לתקשורת וגם לעובדים לשעבר, די !!! תורידו הילוך, תורידו טונים, גלו פיסה של צלם אנוש. יש לכם תלונה לכו לבית משפט, אבל חידלו לעשות זאת לאור הזרקורים.

לפני כחודש וחצי בערך, שוחחתי בטלפון במקום עבודתי עם אדם המתגורר בקריית טיבעון שם גדלה שרה נתניהו. האיש מבעד לקו סיפר לי כי בילדותו גר בסמיכות לבית משפחתה של שרה, משפחת בן ארצי והוריהם היו מיודדים. הוא דיבר לחיוב על שרה, וכששאלתי אם כל מה שאומרים עליה כיום נכון, הדגיש ואמר חד משמעית לא!! השיחה הארוכה המחישה לי רק דבר אחד, צריך לקחת בערבון מוגבל את מה שמספרים לנו בתקשורת וגם אם יש רסיסים של אמת, הם כנראה מנופחים מעל לכל פרופורציה. בעידן של היום התקשורת רוצה רייטינג, ובשביל רייטינג צריך דם, הרבה דם, גם אם זה אומר להרוס לבן אדם את שמו בכל מחיר, ולא לבחול בשום פרט. חרפה.

ליאת כרמון

ליאת כרמון

לתגובות

אולי יעניין אותך גם

מטה האו"ם בארמון הנציב. צילום: תנועת רגבים

המדינה תאפשר לאו"ם בנייה בלתי חוקית בארמון הנציב

"מקור ראשון": רה"מ נתניהו ומזכ"ל האו"ם גוטרש סיכמו כי העבודות במתחם יימשכו תוך תיאום עם ישראל. לשכת רה"מ: "האו"ם נהנה מחסינות, לכן פעלנו במישור הדיפלומטי"