הוגשה היום במשטרת ישראל כנגד , . מאחורי התלונה, עומד ד״ר חיים סדובסקי, מי שעוסק בפרשת תאיר ראדה וחשף שם מחדלים ואף פרסם ספר בנושא.

ד״ר סדובסקי טען בתלונתו כי ע״פ מסמכים וסרטונים שיש בידו, הרי שיש לכאורה חשד שנתפרו תיקים לראש הממשלה בנימין נתניהו ולרומן זדורוב שהורשע ברצח תאיר ז״ל.

בתלונתו, טוען ד״ר סדובסקי לעבירות חמורות והציג, לטענתו, את העובדות: ״מהעובדות והראיות שחלקן פורנזיות וחלקן נסיבתיות, שבתלונה המפורטת המצורפת עולה כי: שתי תלונות נפרדות כנגד פרקליט המדינה שי ניצן, שמהן עולה שהוא עבר על כמה סעיפים בחוק, נמצאו מוצדקות ע"י נציבות הביקורת על מערך התביעה ומייצגי המדינה בערכאות.

פרקליט המדינה שי ניצן הורה לפרקליטות בכירות להדיח עד מעדותו ולשבש מהלכי משפט. נציבות הביקורת מצאה כי "התנהלות זו פגומה ואסורה, מדובר בניסיון לשנות עדותו של עד". פרקליט המדינה שי ניצן הוא זה שבנה תיקים פליליים מופרכים כנגד ראש הממשלה נתניהו ומשפחתו. 4. פרקליט המדינה הודה במו פיו וסיפר שנערכים מעצרי שווא על מנת לחתום עם אדם נקי הסכם עד מדינה, על מנת לכלוא את מי שהוא רוצה בראשו.
פרקליט המדינה שי ניצן "בחן", אבל בחר להתעלם מתיעוד מעשי פשע שהונחו לפניו ולא לעצרם. עוד נטען כי פרקליט המדינה שי ניצן הוא האחראי על רוב ההדלפות כנגד נתניהו לתקשורת.
פרקליט המדינה שי ניצן, עשה לכאורה שימוש בעובדה שהיועמ"ש מנדלבליט ביצע לכאורה עבירות על החוק, שאליהן התייחס גם היועמ"ש הקודם וינשטיין, על מנת לגרום למנדלבליט לפעול כרצונו.
בנוסף נטען כי פרקליט המדינה שי ניצן, בהיותו "המשנה לפרקליט המדינה לעניינים מיוחדים" הורה לעצור חקירת כהלכתה והורה להעלים ראיות שהצביעו על האשמים ברצח תאיר ראדה.

מערכת ערוץ 20

מערכת ערוץ 20


רוצים להישאר מעודכנים? הצטרפו לקבוצת וואטסאפ או טלגרם שלנו.