לוחמי מג”ב הביאו אתמול למעצרם של 6 חשודים, 3 בגין יידוי אבנים לעבר הכוחות ו- 3 על כך שעברו מעל גדר הביטחון שבעוטף ירושלים בניסיון לחצות את הגדר מבלי לעבור במעברים המוסדרים. 3 הפלסטינים שנעצרו על כך שקפצו מעל גדר הביטחון הם ממשוחררי .

הפעילות  של לוחמי מג"ב בעוטף ירושלים.   קרדיט צילום: דוברות המשטרה.
הפעילות של לוחמי מג”ב בעוטף ירושלים. צילום: דוברות המשטרה.

הלוחמים הפועלים בגזרת עוטף ירושלים עצרו שלושה חשודים בגין יידוי אבנים לעבר כוחות הביטחון. השלושה נראו מיידים אבנים במסגרת הפרות סדר שהתקיימו אתמול במחנה הפליטים שועפאט.  הלוחמים הביאו למעצרם במסגרת פעילות יזומה ולאחר מרדף רגלי. היום יובאו השלושה, קטינים, תושבי מחנה הפליטים שועפאט לדיון הארכת מעצר.

בנוסף עצרו אתמול לוחמי מג”ב שלושה חשודים אשר נראו קופצים מעל גדר הביטחון שבאזור א-ראם שבגזרת עוטף ירושלים. החשודים הם תושבי ג’לזון בשנות – 20 לחייהם. בחקירתם עלה כי השלושה, ללא אישורי מעבר וכניסה לישראל ניסו להיכנס לתפילות יום השישי של הרמדאן. עוד עלה כי מדובר בפלסטינים ממשוחררי עסקת שליט. השלושה נעצרו להמשך חקירה של גורמי הביטחון.

מהמשטרה נמסר כי היא “תנקוט יד קשה ואפס סובלנות כנגד כל מי שיפעל לפגיעה בכוחות הביטחון ובסדר הציבורי. עוד תפעל המשטרה כנגד אלו שעוברים את גדר הביטחון ללא אישורים תוך גרימת נזק לגדר. פעילותם המקצועית והנחושה של הלוחמים בשטח הביאה למעצרם “על חם” של מיידי האבנים ושל אלו שעברו את גדר הביטחון בניגוד לחוק”.

מערכת ערוץ 20

מערכת ערוץ 20


רוצים להישאר מעודכנים? הצטרפו לקבוצת וואטסאפ או טלגרם שלנו.