0:32 21/11/2017
מבזקים
דף הבית > אקטואליה וחדשות > שרה נתניהו ומלניה טראמפ שוחחו הערב: "מצפה לביקור"

שרה נתניהו ומלניה טראמפ שוחחו הערב: "מצפה לביקור"

אשת ראש הממשלה התקשרה לאשתו של הנשיא הנבחר טראמפ: "הן שוחחו על האתגר הגדול שבגידול ילדים תחת אור הזרקורים המתלווה אל העשייה הציבורית"

רעיית ראש הממשלה, שרה נתניהו, שוחחה הערב (שבת) טלפונית עם אשתו של נשיא ארה"ב המיועד, מלניה טראמפ. בפוסט שפרסם בעמוד הפייסבוק שלו כתב ראש הממשלה נתניהו כי "השיחה הייתה לבבית וחמה מאוד. הגברת טראמפ אמרה שהיא מצפה לביקור של רה"מ נתניהו ורעייתו בהזדמנות הראשונה ושיהיו יחסים נהדרים גם בין המדינות וגם בין המשפחות".

שיחה מוצלחת. שרה נתניהו ומליניה טראמפ
שיחה מוצלחת. שרה נתניהו ומלניה טראמפ

בהמשך הפוסט נכתב כי "בין השאר הן שוחחו על האתגר הגדול שבגידול ילדים תחת אור הזרקורים המתלווה אל העשייה הציבורית של אביהם הנבחר כמנהיג מדינה. בנוסף הן שוחחו על החשיבות הרבה שנעוצה בהקדשת זמן למשפחה ולתפקידן כאימהות לאפשר לילדיהן לגדול כמה שיותר באופן טבעי ורגיל ככל חבריהם".

כזכור, גם ראש הממשלה נתניהו שוחח עם דונלד טראמפ ביום רביעי, לאחר דבר היבחרו המדהים והמפתיע. נתניהו בירך אותו על ניצחונו ואמר לו כי "אין לארצות הברית בעלת ברית טובה יותר מישראל". בשיחה עלו גם סוגיות אזוריות וטראמפ הזמין את נתניהו לפגישה בארצות הברית "בהזדמנות הראשונה". נתניהו אמר לטראמפ כי גם רעייתו שרה מצפה לפגוש אותו ואת רעייתו מלניה.

בהמשך לשיחה זו אמר נתניהו, שנפגש עם הנשיא הנבחר לפני כחודש וחצי, כי "דונלד טראמפ הוא ידיד אמת של מדינת ישראל ונפעל יחד כדי לקדם את הביטחון, היציבות והשלום באזורנו".

נתניהו הוסיף כי "הקשר האיתן בין ארצות הברית לישראל מבוסס על ערכים משותפים, אינטרסים משותפים וגורל משותף. אני בטוח שהנשיא הנבחר טראמפ ואני נמשיך לחזק את הברית הייחודית בין ישראל וארצות הברית ונביאה לגבהים חדשים".

מערכת ערוץ 20

מערכת ערוץ 20

לתגובות

אולי יעניין אותך גם

Screenshot_3

"כשההסתה מגיעה מהשמאל – זו אומנות, לא הסתה"

כותרות העיתונים הבוקר זעקו "הנשיא תחת מתקפה" בעקבות הפצת תמונה של ריבלין חבוש כאפייה ברשתות החברתיות. ליטל שמש על אחריות התקשורת להסתה