דף הבית > אקטואליה וחדשות > "השקית חינם, אלאור משלם בשביל כולנו"

"השקית חינם, אלאור משלם בשביל כולנו"

הפתעה ברשת המזון "רמי לוי שיווק השקמה" - שקיות עם דמותו של לוחם כפיר אלאור אזריה לרגל יום הולדתו ורגע לפני מתן גזר הדין במשפטו

הפתעה ברשת המזון "רמי לוי שיווק השקמה" – שקיות עם דמותו של לוחם כפיר סמל אלאור אזריה. כזכור, אזריה הורשע בחודש שעבר בהריגת מחבל. החודש במקביל למתן גזר הדין יחול יום הולדתו.

השקיות שחולקו ברשת "רמי לוי"
השקיות שחולקו ברשת "רמי לוי"

ברשת המזון הוציאו ליין שקיות ניילון מיוחד לכבוד האירוע שיחול ב-13 בפברואר, עליהן נכתב: "השקיות הן בחינם, אלאור משלם בשביל כולנו. מזל טוב ליום ההולדת. אוהבים עם ישראל".

בתגובה לפניית אתר "וואלה" אמר רמי לוי, איש העסקים ובעל רשת המזון, כי "אחד המנהלים אישר לי שאכן ביממה האחרונה, במספר סניפים ברשת, מחולקות לקונים שקיות ניילון בחינם, ועליהן מתנוססת תמונתו של אזריה וברכה ליום הולדתו".

"כל חייל שהולך לצבא הוא הבן של כולנו – לטוב ולרע, מדובר ביוזמה חיובית מבחינתי ואין בכוונתי להפריע לה, בטח ובטח שאינני מתנגד לכך ששקיות אלה יחולקו חינם אצלנו ברשת", הוסיף לוי.

נציין כי תחילת הכיתוב מתייחסת לרפורמת השקיות שנכנסה לתוקף בתחילת השנה האזרחית וקבעה כי עלות שקית ניילון תעמוד מעתה על 10 אג' במטרה לעודד שימוש בשקיות רב פעמיות שחולקו חינם.

בחודש שעבר הרשיע בית הדין הצבאי את אזריה בהריגת מחבל שדקר לוחם מגדוד שמשון בחודש מרץ 2016 ובהתנהגות שאינה הולמת.

השבוע דרשה הפרקליטות הצבאית כי על הלוחם ייגזרו בין שלוש לחמש שנות מאסר, הורדת דרגה מסמל לטוראי וכן לא יקוזזו מהעונש עשרת חודשים בהם היה נתון במעצר בבסיס נחשונים.

"אחרי עשרה חודשים של משפט, עינוי וסבל שלי ושל המשפחה שלי שהתרסקה, אני מבקש מבית הדין לדון אותי במידת הרחמים", אמר אזריה לשופטים שיגזרו את עונשו בהמשך החודש.

אזריה מגיע לבית הדין. צילום: פלאש 90
אזריה מגיע לבית הדין. צילום: פלאש 90
אזריה. צילום: מרב לרנר, ערוץ 20
משפחת אזריה בבית הדין. צילום: מרב לרנר, ערוץ 20
בת אל בנימין

בת אל בנימין

עורכת באתר ערוץ 20

אולי יעניין אותך גם

פיגוע אבנים: מחבלים פצעו יהודי ליד כרם רעים

סוכנות TPS: יהודים הותקפו ע"י ערבים בחרבת נעלין שליד כרם רעים בגוש טלמונים. אחד מהם נפצע בראשו באורח קל ומטופל במקום ע"י כח צבאי ומד"א