4:27 20/10/2017
דף הבית > כלכלה > שחקן חדש בשוק הטלויזיה: 50 ש"ח בחודש

שחקן חדש בשוק הטלויזיה: 50 ש"ח בחודש

חברת הענן והאינטרנט טריפל סי תיכנס לתחום שידורי התוכן על גבי תשתית אינטרנט תחת המותג smart. בתכנים ניתן לצפות מ-5 מכשירים שונים בו זמנית

לשוק התוכן בטלוויזיה מצטרף שחקן חדש – חברת הענן והאינטרנט "טריפל סי" שתיכנס לתחום שידורי התוכן על גבי תשתית אינטרנט תחת המותג "smart". החברה תפעל לצד חברת הלווין יס, חברת הכבלים הוט, סלקום TV, נטפליקס, אמזון וחברת הסלולר פרטנר שעתידה אף היא להיכנס לשוק הטלויזיה.

מתחרה חדשה בשוק הטלויזיה. אילוסטרציה. צילום: David
מתחרה חדשה בשוק הטלויזיה. אילוסטרציה. צילום: David

"אנחנו מציעים לצרכנים הישראלים דרך חדשה לצרוך את שרותי הטלוויזיה שלהם ולקבל את כל ערוצי התוכן המרכזיים בעלות הזולה ביותר בישראל – 50 שקלים לחודש", אמר סיפר מנכ"ל ומייסד החברה רמי נחום. "smart מציעה מהפיכה אמיתית שמשלבת את הטכנולוגיה המתקדמת ביותר, חווית משתמש ייחודית עם מרב התכנים האפשריים במחיר המשקף חיסכון של בין 40% ל- 80% ממחירי המתחרים בתחום הטלוויזיה החכמה".

בעלי טלוויזיה חכמה יוכלו להוריד את האפליקציה של החברה, ומי שאין בבעלותו מכשיר חכם יוכל לשכור ממיר ב-10 ש"ח לחודש. בדומה לנטפליקס, את התכנים של smart ניתן יהיה להפעיל בעד חמישה מכשירים שונים בו זמנית (טלויזיה, מחשב, טאבלט ומכשיר נייד). המשך צפייה בתוכן ממכשיר אחד, תתאפשר גם ממכשיר אחר.

בחבילת הבסיס של החברה יהיו 10 ערוצי עידן+,  10 ערוצים בינלאומיים,  10 ערוצים בשפות ערבית ורוסית, icflix- אפליקציית תוכן לדוברי ערבית ואפליקציות טלוויזיה. וכן ספריית VOD. בספריה ייהנו הלקוחות משוברי קופות הוליוודים כולל תרגום ודיבוב, סדרות רכש, תכנים לילדים ותכני פריים טיים של זכייניות רשת וקשת שיעלו מיד לאחר שידורן. החברה תאפשר השכרת סרטים בתשלום נוסף. חבילת טריפל של טלויזיה, אינטרנט ותשתית בשיתוף עם בזק תעלה 100 ש"ח בחודש.

על התכנים ניתנים להקלטה 24/7 ונשמרים על ענן של טריפל סי למשך 14 ימים. השימוש באפליקציה בטלויזיה חכמה מתאפשר במקביל לאפליקציות תוכן נוספות כמו נטפליקס ויוטיוב.

בת אל בנימין

בת אל בנימין

עורכת באתר ערוץ 20
לתגובות

אולי יעניין אותך גם

חיים כץ 19.10

שר הרווחה: "פרטי ההסכם עם הנכים עדיין לא הגיעו אלי"

שר העבודה והרווחה חיים כץ בראיון "להיום הזה" מבטיח כי העלאת קצבת הזקנה תעלה את כל האזרחים הוותיקים מעל קו העוני וגם: מתי יחל יישומו של ההסכם להעלאת קצבת הנכות?