דף הבית > תרבות > רבקה מיכאלי: "שוברים שתיקה הם פטריוטים"

רבקה מיכאלי: "שוברים שתיקה הם פטריוטים"

השחקנית ואשת השמאל הקיצוני הצהירה כי מנכ"ל 'שוברים שתיקה', אבנר גבריהו, הוא איש השנה שלה: "מקדיש את חייו למדינה"

השחקנית ומגישת הטלוויזיה הוותיקה רבקה מיכאלי הצהירה כי מנכ"ל ארגון השמאל הקיצוני שוברים שתיקה, אבנר גבריהו, הוא איש השנה שלה.

השחקנית רבקה מיכאלי. צילום: תומר נויברג, פלאש 90

 

"גבריהו הוא בחור צעיר שלא הכרתי עד לפני חודשיים", אמרה מיכאלי בתכניתו של ניסים משעל ברדיו 103. "הוא שירת בצנחנים, בוגר אוניברסיטת קולומביה בארצות הברית ובעל תואר שני, שיכול היה לעשות קריירה מופלאה אבל בחר להקדיש את חייו למדינה הזאת ולהצטרף לארגון כל כך חשוב בעיניי. אחרי שהכרתי אותו, אני יכולה לומר שאני מתפעלת מהפעילות הפטריוטית הזאת".

מיכאלי המשיכה להתפייט ואמרה כי "אנשים כמוהו תורמים למדינה הרבה יותר ממה שאתה מעלה בדעתך. כל הקריירה והפעילות שלו היא סביב נושא כל כך כאוב וקשה, נושא לא מקובל ומאוד נכון".

לאחרונה עוררה מיכאלי סערה כשאמרה כי היא "מקווה שהאנשים שחוששים לארץ הזאת יתעוררו ויחזירו בכוח את מה שלקחו לנו בכוח". לדבריה, "על מחנה השמאל להשתמש בכוח כדי להחזיר את השלטון לידיו וכי לדעתה המהפך יגיע "עוד בקדנציה שלי". על שרת התרבות מירי רגב אמרה מיכאלי כי "היא תימחק מדפי ההיסטוריה".

רגב לא נשארה חייבת ותקפה את מיכאלי בחריפות.

מערכת ערוץ 20

מערכת ערוץ 20

אולי יעניין אותך גם

"רוח אחרת": סרט חדש אודות תולדות ההתיישבות ביש"ע

מנורה חזני, ביתו של בני קצובר, יוצאת בסרט מזווית אישית ולאומית על הקמת ההתיישבות ביש"ע: "הסיפור של אבא שלי אף פעם לא היה רק שלי"