1:10 18/10/2017
מבזקים
דף הבית > אקטואליה וחדשות > רה"מ נתניהו: "הדס היא הילדה של כולנו"

רה"מ נתניהו: "הדס היא הילדה של כולנו"

ראש הממשלה בנימין נתניהו ורעייתו שרה ערכו הערב ביקור ניחומים אצל משפחתה של הדס מלכה הי"ד. "משפחה מאוד יפה עם אהבה שורשית לארץ ולמדינה"

ראש הממשלה בנימין נתניהו ורעייתו שרה הגיעו הערב לניחום אבלים אצל משפחתה של רס"ר הדס מלכא ז"ל שנרצחה בפיגוע בשער שכם בליל שבת.

ראש הממשלה ורעייתו בביקור בבית הדס מלכא ז"ל. קובי גדעון, לע"מ.
ראש הממשלה ורעייתו בביקור בבית הדס מלכא ז"ל. קובי גדעון, לע"מ.

רה"מ ורעייתו שמעו מההורים על השירות של הדס ועל הנחישות שלה לשרת דווקא במג"ב.

"ראינו עכשיו משפחה מופלאה", אמר ראש הממשלה. "משפחה מאוד יפה עם אהבה שורשית לארץ ולמדינה. הדברים האלה כל כך ניכרים כשאנחנו רואים את הסיפור של הדס, אז ברור לגמרי באיזה שדה היא צמחה, איזה ערכים היא הביאה איתה מהבית הזה. זאת הילדה של כולנו וזאת הגיבורה של כולנו. אם יש דבר אחד שנחרט בי ואני בטוח שגם ברעייתי ובכל מי שישב שם, זה שאביה דוד אמר שהדס אמרה: 'אתם צריכים להבין שאם אנחנו לא שם אז אין לנו בירה'. ואני אומר: בלי הצעירות והצעירים הללו אין לנו מדינה. אני מרכין ראש ומצדיע לך, הדס גיבורה שלנו".

רעיית רה"מ שרה נתניהו אמרה בסיום הפגישה כי "רואים על הדס שהיא הייתה משהו מיוחד. כולנו, אני חושבת כל האמהות והאבות של מדינת ישראל ומדינת ישראל – כולנו מחבקים את אבא ואמא של הדס, את האחים והאחיות שלה. משפחה באמת מופלאה וכל פעם מחדש עצוב לי לגלות את הגיבורים והגיבורות שלנו, כשזה כבר מאוחר לי לשבת ולדבר איתם, אבל הנוכחות שלה בחדר הייתה כל כך עוצמתית, כל כך יפה, כל כך מיוחדת".

אלירן קרסנטי

אלירן קרסנטי

לתגובות

אולי יעניין אותך גם

Screenshot_6

אופנהיימר: "השבוע גבאי פגע בתומכיו"

יו"ר מפלגת העבודה אמר שלא צריך לפנות יישובים במסגרת הסכם שלום ועורר את חמת מצביעיו. יריב אופנהיימר: "זו אמירה שמנוגדת לבייס הפוליטי שלו"