מתוך הפטריוטים (א')

שרת התרבות מירי רגב תקפה הבוקר (א') את השחקנית רבקה מיכאלי והאשימה אותה כמי שמנסה לקחת את השלטון בכוח הזרוע. בסרטון שפרסמה בעמוד הפייסבוק שלה אמרה רגב: "'אנחנו מוכרחים להחזיר לעצמנו בכח את מה שלקחו לנו בכוח". כך שלשום. החלק השני של המשפט לא נכון. החלק הראשון לא יקרה. סינדרום ביבי שאוחז בשמאל מביא אותו למחוזות השיח האלים. ברוך ה' הדמוקרטיה הישראלית חזקה מהם. גם ". הדברים מגיעים בתגובה לאמירתה כי של מיכאלי מאמש, לפיהם " תימחק מההיסטוריה".

מירי רגב נגד רבקה מיכאלי

בראיון לכאן ב' האשימה רגב את התקשורת וחוגי השמאל בניסיון להפיל את רה"מ בדרך לא דמוקרטית. "חוברים כאן גופים אינטרסנטים, חלקם בשמאל וחלקם בתקשורת. זה לא יצלח כי הציבור לא מטומטם ומבין שאין כאן שום שוחד", אמרה. "נתניהו לא אדם מושחת וזה לא מעטפות. לא מתרגשת מעד המדינה וסומכת עליו. מציעה לכל האנשים שעובדים על להפיל את ראש הממשלה ללכת לנוח ולשתות קפה".

> רוצה להישאר מעודכן? הורד עכשיו את האפליקציה של ערוץ 20 >> 

בהקשר זה ציינה רגב את מיכאלי ותקפה: "המשטרה הודיעה את זה גם ב-96' וב-99' ולא קרה כלום. אין לנו בעיה עם הפרקליטות או המשטרה. עושים לינץ' תקשורתי לנתניהו. את תמצית הרדיפה הפוליטית מול ראש הממשלה ניתן לראות בדבריה של רבקה מיכאלי שאמרה, נחזיר את השלטון שנלקח ממנו בכוח".

יצוין כי רגב היא אחת מבכירי הליכוד היחידים שיצאו הבוקר להגנת ראש הממשלה.

מירי רגב ורבקה מיכאלי. צילום: פלאש 90
מירי רגב ורבקה מיכאלי. צילום: פלאש 90
אלירן קרסנטי

אלירן קרסנטי:עוד באותו נושא