רב התכנית "" תוקף את ישראל בפני הפורעים הפלסטינים. "קשה וכואב היה לראות השבוע את תמונות ההתקפלות הלאומית, לחוש את צחוק האויב אל מול החולשה הלאומית", כתב הרב המגייס לארגון . הדברים פורסמו לראשונה על ידי יהודה שלזינגר בעיתון "ישראל היום".

הרב אהרון כהן. צילום מסך: יוטיוב
. צילום מסך: יוטיוב

הרב כהן המשמש כרב היישוב יקיר עומד בראש תוכנית ייחודית לשילוב בני הציונות הדתית בתפקידי מפתח במשטרה ונערכת בשיתוף עם הארגון. כהן משמש ראש התוכנית ומלווה את הצוערים בתחום ההלכתי והרוחני לכל אורך המסלול ואחריו, בשירותם במשטרה.

באיגרת מיוחדת שכתב והפיץ לשוטרים שלוקחים חלק בתוכנית הוא רומז כי ימי בין המצרים הם מועדים לפורענות: "אלה הם ימים קשים לעם ישראל, ימים בהם מתייחד עם ישראל עם החיסרון הגדול הנובע מחורבן הבית, חיסרון בהשגחת ד', חיסרון במלכות ישראל וחיסרון בשפע האלוקי אשר מטיב ומחיה את כל העולם כולו".

לדבריו, "השנה התחברו ימים אלו עם ימי מאבק על ריבונות עם ישראל בירושלים, בהר הבית, עם תמונות וקולות של אויבינו השמחים בחולשתנו, השואפים בכל ליבם לרמוס את מקומנו בהר הבית. מאבק זה מעצים בכולנו את תחושת החסר, את הכאב הגדול על הר קודשנו שנמצא בפועל בידי אחרים. מתעצם כפליים כאבנו כאשר ברור לנו כי הכל תלוי רק בנו, כי הכל תלוי בהחלטה לאומית, בשאיפה כללית של עם ישראל לחזור אל ההר, לחזור ולבטא את ריבונותנו האמיתית".

כאמור, את ניהול המשבר הגדיר הרב כהתקפלות" ו"חולשה" והוסיף: הלב של כולנו זועק על חוסר הצדק, על העיוות המוסרי, על הכבוד הלאומי שנרמס".

מערכת ערוץ 20

מערכת ערוץ 20:עוד באותו נושא