, אביו של , אמר הבוקר כי אלאור ישקול להתנצל אם תוגש הצעה ממשית מצד הרמטכ"ל. "הבנאדם חף מפשע, ורק כדי להשתיק את העניין הוא צריך לומר 'סליחה טעיתי'? יכול להיות שעל התוצאה הסופית של האירוע אפשר להתנצל, ולו על מנת לנסות ולשמור על האיחוד במדינה ולמזער את הנזק למדינה ולצבא. אך ורק כדי למזער נזקים". את הדברים אמר אזריה לתכנית של אראל סג"ל בגל"צ.

עוד הוסיף אזריה: "אני ואשתי ועם ישראל מרגישים מאוכזבים מאוד. אני מכיר את חומר הראיות. אם היה משפט צדק – היה זיכוי בוודאות". כשנשאל האם בנו מתכוון להגיש , השיב כי אם תגיע הצעה מוחשית וממשית להמתקה משמעותית של העונש, אז "נגיע לדבר הנכון ונחליט בהתאם".

אזריה אף רמז כי יתכן שבנו ישקול גם להתנצל. "יכול להיות שעל התוצאה הסופית של האירוע אפשר להתנצל". עם זאת הוסיף כי "צריך לזכור שזו לא זירה אזרחית. זה אירוע  מבצעי עם פצועים".

באשר לטענות שעלו נגד המשפחה לפיה העניקה לאלאור חינוך ימני מאוד השיב אזריה: "אני גר ברמלה, עיר מעורבת עם יהודים, נוצרים ערבים ובדואים. מעל 30 שנה תמיד טיפלתי בכל יהודי, בכל ערבי, בכל אדם אחר". לדברי אזריה, "אם תעלה ערבייה בהריון, באוטובוס הוא ייתן לה לקום". אזריה גם דחה את הטענה הקושרת בין היותו של אלאור אוהד בית"ר לבין הסתבכותו. "גם אוהד את בית"ר ירושלים", אמר. "זה עושה אותו ימני קיצוני? אני חושב שאנשי תקשורת לקחו את כל האירוע לכיוון הימני, וזה לא נכון".

מערכת ערוץ 20

מערכת ערוץ 20


רוצים להישאר מעודכנים? הצטרפו לקבוצת וואטסאפ או טלגרם שלנו.