4:43 21/11/2017
מבזקים
דף הבית > אקטואליה וחדשות > צפו בתיעוד: כך חיסל הימ"מ את המחבל

צפו בתיעוד: כך חיסל הימ"מ את המחבל

כח של הימ״מ שפעל הלילה ברמאללה חיסל מחבל שפתח לעברו באש. במהלך הפעילות נתפס אמל"ח רב. כעת נחשף התיעוד המבצעי של האירוע

כח של הימ"מ שפעל הלילה ברמאללה חיסל מחבל שפתח לעברו באש. במהלך הפעילות נתפס אמל"ח ולאחריה החלו הפרות סדר.

צילום: דוברות משטרה

על פי מידע מודיעיני שהתקבל ובהכוונה של שירות הביטחון הכללי הגיעו הלילה הכוחות לביתו של המבוקש ברמאללה.  כפי שנראה בתיעוד, הלוחמים סרקו את הבית של המבוקש וכאשר הגיעו לסרוק את הבויידם (תא קטן סמוך לתקרה) נפתחה לעברם אש ע"י המחבל שהתחבא במקום. בסיומו של קרב היריות המחבל נהרג.

את הירי ביצע המחבל מנשק הקרלו שהיה בידו. בנוסף, בביתו של המחבל נמצא נשק נוסף מסוג m-16. לא היו נפגעים לכוחותינו.

המחבל הוא בבאסל אל ערג', כבן 31, במוצאו מבית לחם אשר עמד בראש חוליית טרור שתכננה לבצעה פעילות טרור אל מול יעדים ישראליים. הוא תכנן פיגועים והיה מעורב ברכש אמל"ח. אל ערג' עצמו היה אחראי על רכישת האמל"ח.

הנשק שנמצא במקום
הנשק שנמצא במקום. צילום: דובר צה"ל

במשטרה שיבחו את הפעילות ומסרו: "יחידת הימ"מ כמי שעומדת בחזית העשייה הביטחונית במשטרת ישראל תמשיך לפעול כנגד כל מי שיבקש לפגוע בביטחון אזרחי ישראל וזאת תוך שיתוף פעולה עם כל גופי הביטחון במדינה"

הבוקר סיפר גורם במג״ב כי לאחר התקרית התפתחו הפרות סדר. "הכוח הגיב בירי ממנו נפצעו שני פלסטינים בפלג גוף תחתון", מסר הגורם. "הם פונו לקבלת טיפול ע"י הסהר האדום. עוד נמסר ממשמר הגבול, כי "המחבל הוא בבאסל אל ערג', כבן 31, במוצאו מבית לחם אשר עמד בראש חוליית טרור שתכננה לבצעה פעילות טרור אל מול יעדים ישראליים. אל ערג' עצמו היה מאכוון החולייה ואחראי על רכישת האמל"ח".

אלירן קרסנטי

אלירן קרסנטי

לתגובות

אולי יעניין אותך גם

ןםלפ

"המשטרה היא משרתת נרצעת של התקשורת הישראלית"

המשטרה תחל בבדיקה על הפצת תמונות הנשיא ריבלין עם כאפייה ברשתות החברתיות בעקבות סירובו לחנון את אזריה. מה חושבים על כך הפטריוטים? צפו