מתי גולן אחוז בשנאה חולנית על סף טירוף לביבי ולשרה נתניהו. יום יום הוא ממחזר את הנושא, כך כבר מאות פעמים. מעסיקו, מר אליעזר פישמן שחייב מיליארדים לבנקים ולקרנות הפנסיה של אנשים קשיי יום, מתחמק מתשלום חובותיו לקשישים האומללים שנאלצים לחפש שיירי אוכל בפחי אשפה. זאת בעוד שמר פישמן עצמו ממשיך לחיות ברמת חיים גבוהה מאד,להחזיק בעיתון גלובס ולשלם את משכורתו של מתי גולן. זה לגיטימי בעיני מתי גולן. למה לשלם משכורת למתי גולן במקום להחזיר חובות לקשישים בערוב יומם?

שאלתי מאות פעמים בצורה מנומסת את מתי גולן כתגובה לכתבותיו על ביבי נתניהו "האם גזל של מיליארדי שקלים של מעסיקך, מר פישמן, אינו ראוי לכתבה אחת שלך בנושא? האם שקית חלב של שרה נתניהו קיבלה אצלך 173 כתבות, ולמר פישמן לא מגיעה כתבה אחת ועוד בעיתון כלכלי על גזל של מיליארדי שקלים?מר מתי גולן אתה פחדן ושפן ועלוב נפש גם בהתקרבותך לקצה קצהו של תוחלת החיים! אתה פוחד שפישמן יפטר אותך וששמך לא יתנוסס יותר בעיתון? איך אתה מתבונן בראי בכל בוקר? או שהפסקת כבר כי לא נעים להתחיל את היום בהרגשת בחילה.

"חבר של" עמוס שוקן. צילום:פלאש 90
כל ישראל חברים. עמוס שוקן. צילום: פלאש90

עיתונאי "הארץ" ברובם המוחלט הם פיתוח גנטי של שנאה חולנית לביבי נתניהו. מעניין האם השותפים הגרמנים העבירו לעמוס שוקן את הגנטיקה להפיכת אנשים לרובוטים המוכנים גם לרצוח, בינתיים רק במילים!

אף עיתונאי בעיתון "הארץ": לא דרוקר, לא אמיר אורן, לא אורי משגב, לא גדעון לוי, עמירה הס ושאר חבריהם, לא מעזים לתהות למה אוליגרך רוסי, מיליארדר, שברח לישראל מחשש של העמדה לדין בגין רצח, שילם לעמוס שוקן 400 מליון יורו עבור עלון שנאה שמופץ בכ-1200 עותקים ליום? האם האוליגרך מנסה להפוך כסף לזבל? האם האוליגרך רצה את עמוס שוקן שישמור עליו מפני הסגרה?

עמוס שוקן הוא חבר טוב של הנשיא ריבלין, של צמרת האצולה האשכנזית- יקית, של דיסקין שבנושא של פרשת הריגול של אורי בלאו אפילו לא חקר את שוקן למה הבריח את אורי בלאו ללונדון?האם העביר אורי בלאו העתקי הדיסק הצרוב לחו"ל? ואם כן, האם יתכן שהגיעו לאירגוני טרור?

מהיכן התעשרו סביהם הנאצים של השותפים בעיתון של מר עמוס שוקן? למה אין תחקיר הבודק האם שיני הזהב של היהודים שנותרו בכבשנים, שהסבו אותם לסבוני כביסה, הותכו ע"י הנאצים וזה המקור לעושרם? האם יש קשר בין שיני הזהב המותכות לבין הכספים ששולמו לשוקן עבור עיתונו?

למה "עובדה" לא עושה תחקיר בנושא? למה רביב דרוקר לא עושה תחקיר? האם אין לתחקיר כזה ערך? או שפוחדים מתוצאות התחקיר? או פוחדים מנקמתו של שוקן,שהוא מלך הנאורות של ישראל,השואף למדינת כל תושביה שתגרום לחיסול הפליטה היהודית שהתקבצה בישראל ותגרום להפיכתם כמקור מזון משובח לדגי הים התיכון.

אלה שאלות קיומיות חשובות לא פחות משקית החלב של שרה נתניהו והתשלום למאפרת של ביבי! שלחתי מאות פניות עם השאלות האלה לעיתונאים שאת שמם הזכרתי, כתגובה לכתבותיהם. אף אחת מתגובותיי לא פורסמה! אבל לכל כתבה פורסמו מאות תגובות ש 100% מהם מהללות ומשבחות ומפארות את ה"עיתונאים" הנזכרים מעלה, כאשר לעתים מספר המגיבים המהללים, גדול ממספר המינויים והסגנון זהה.

למה ערוץ 20 לא שם בחזית את המלחמה בצביעות של עיתונאי הארץ? של מתי גולן וחבריו? למה רק עו"ד שפטל לא פוחד מהם?

20 News

20 News