דף הבית > אקטואליה וחדשות > פרשת דומא: ביהמ"ש הורה על שחרור הקטין למעצר בית

פרשת דומא: ביהמ"ש הורה על שחרור הקטין למעצר בית

אחרי שנתיים וחצי בהן שהה בבידוד במעצר: בית המשפט המחוזי מרכז קיבל את בקשת פרקליטי הקטין בתיק דומא, והורה על שחרורו למעצר בית, הפרקליטות ערערה

"אנחנו שמחים ונרגשים ומקווים שכעת תתחיל הדרך לשיקום. השופט הסביר שיש מספיק סיבות לשחרר אותו ואני מקווה שלבסוף הוא יזוכה לחלוטין", בירכה אמו של הקטין הנאשם בפרשת דומא על שחרור בנה למעצר בית בראיון בלעדי לטל מאיר ששודר הערב (חמישי) במהדורה.

כזכור, אחרי שנתיים וחצי במעצר, בית המשפט המחוזי בלוד הורה הבוקר (ה)  לשחרר את הנאשם הקטין למעצר בית באיזוק אלקטרוני והגבלות נוספות. אולם הערב (ה') הגישה הפרקליטות לבית המשפט העליון ערר על החלטת בית המשפט המחוזי היום לשחרר את הקטין בטענה כי "מסוכנותו של הנאשם נותרה בעינה".

בית משפחת דוואבשה בדומא. צילום: פלאש 90

 

בדיון אמר השופט כי "חל כרסום ראייתי באישומים הנוגעים למעורבות ברצח".

מארגון חוננו נמסר: "ביהמ"ש המחוזי מרכז קיבל את בקשת עו"ד עדי קידר מארגון חוננו ועו"ד ציון אמיר אשר מייצגים את הקטין בתיק דומא, והורה על שחרור הקטין למעצר בית עם איזוק אלקטרוני ופיקוח".

טל מאיר

טל מאיר

כתבת ערוץ 20 לענייני התיישבות

אולי יעניין אותך גם

אבו-עוואד בגוש עציון. צילום: נתי שוחט, פלאש 90

מחבל הוזמן להרצות על "הכיבוש" בפני לוחמי צה"ל

מחבל מורשע שישב בכלא הישראלי ושוחרר בהסכמי אוסלו הרצה מספר פעמים בפני מפקדי צה"ל כהכנה לתעסוקה מבצעית בגוש עציון. קצין בכיר: "צה"ל מנסה לשכנע אותנו שאנחנו "כובשים", עם זה אנחנו צריכים לצאת למלחמה" • דובר צה"ל: ההרצאה הועברה למרות שלא אושרה