עשרות אזרחים עיראקים שנמלטו מאזורים שבשליטת נהרגו כתוצאה מהקרבות בין צבא עיראק למיליציות האיסלאמיסטיות. בכלי תקשורת מקומיים דווח על מאות אזרחים שנהרגו על ידי כוחות .

הודיעה לארגון כי בכוונתה לגרש כמה מאנשי הארגון משטחה. כך דיווחה היום (שבת) רשת "אל-מיאדין" הלבנונית. מהדיווח עולה כי השלטונות במדינה הסבירו שהמהלך נובע בשל "לחצים חיצוניים".

"עסקה - רק לאחר שחרור העצורים". משעל
חלאד משעל. צילום: פלאש 90 

נשיא רוסיה ולדימיר התייחס לטענות לפיהן האקרים מארצו התערבו בבחירות לנשיאות ארה"ב ואמר כי "האקרים יכולים להגיע לכל מקום ומכול מקום". אמר כי בשל כך לא יתכן שהאשמה תופנה דווקא לעבר ארצו.

ראש הממשלה לשעבר שוב תוקף את ראש הממשלה נתניהו. בשבתרבות בתל אביב אמר ברק כי כי נתניהו "נתון בשנים האחרונות בהלך רוח שראשיתו בבית הוריו. זה לא התחיל אתמול. זה מצטרף לעובדה שהימין המתנחלי השתלט על הליכוד בדרכי עורמה. זה מתכון לא טוב לקבלת החלטות אסטרטגיות, הוא מוביל לשיתוק, ויוצר נבואות פסימיות שמאמתות את עצמן כי אתה לא עושה דבר למנוע אותן".

מהליכוד נמסר בתגובה: "מדובר בראש הממשלה הכושל ביותר בתולדות ישראל, שסולק בבושת פנים על ידי הציבור אחרי שנה וחצי בלבד שבה הפקיר למוות את מדחת יוסוף, הפגין חוסר אונים מול לינץ' של ישראלים ברמאללה וברח מלבנון".

חשד לרצח ברחובות: מנהל מתחם צימרים נורה ונהרג אמש באחד החדרים במתחם. כוחות מד"א שהוזעקו למקום קבעו את מותו של האיש, יוסי עטר בן 59. המניע לירי אינו ברור, המשטרה פתחה בחקירה.

 

אלירן קרסנטי

אלירן קרסנטי:עוד באותו נושא