שביתת הרעב של המחבלים הכלואים בישראל נגמרה בשבת בבוקר. לפי השב"ס רוב דרישות האסירים לא התקבלו. עם זאת נקבע כי תדירות הביקורים של המשפחות בתוך הכלא תגדל במקצת.

יו"ר ההסתדרות, אבי ניסנקורן הביס את שלי יחימוביץ' בקרב על ראשות ההסתדרות. מספירת כל הקולות עולה כי ניסנקורן קיבל  62.42%. ראש הממשלה בנימין נתניהו צלצל לברך את ניסנקורן על ניצחונו. יחימוביץ' הודיעה כי תעתור לבג"ץ בשל חשדות לזיופים.

נשיא ארצות הברית דולנד טראמפ הצהיר היום בפני חיילים אמריקאים  כי "בנימין נתניהו הבטיח לי שהוא מוכן להגיע לשלום. הוא חבר שלי והוא מתכוון לזה". טראמפ שב לארצו לאחר מסע בן שבוע במזרח התיכון.

נתניהו וטראמפ. צילום: קובי גדעון, לע"מ
נתניהו וטראמפ. צילום: קובי גדעון, לע"מ

העיתון וושינגטון פוסט דיווח כי ג'ארד , חתנו של נשיא ארצות הברית, ושגריר בוושינגטון, סרגיי קיסליאק, דנו באפשרות לבנות ערוץ תקשורת חשאי ומאובטח בין צוות המעבר של טראמפ לבית הלבן לבין הקרמלין.

צבא מצרים תקף מחנות צבאיים של מחבלים בעקבות בעקבות הפיגוע שבו נרצחו 29 נוצרים. ארגון נטל אחריות  על הפיגוע: "חוסלו יותר מ-31 צלבנים, 24 נוספים נפצעו ואחד מכלי הרכב שלהם הועלה באש. לאללה השבח והחסד", נמסר.

ראשת ממשלת בריטיה הודיעה כי רמת הכוננות בבריטניה, שהועלתה השבוע לדרגה "קריטית" בעקבות הפיגוע במנצ'סטר הורדה חזרה לדרגה "חמורה". זאת, עקב פעילות הרשויות במדינה שבוצעה לאחר הפיגוע.

אלירן קרסנטי

אלירן קרסנטי


רוצים להישאר מעודכנים? הצטרפו לקבוצת וואטסאפ או טלגרם שלנו.