19:18 19/10/2017
מבזקים
דף הבית > אקטואליה וחדשות > נתניהו נגד דרוקר: ניסה להכפיש תא"ל בצה"ל

נתניהו נגד דרוקר: ניסה להכפיש תא"ל בצה"ל

אחרי הפרסום הבוקר לפיו העיתונאי רביב דרוקר ניסה להפליל את תא"ל עופר וינטר, ראש הממשלה מגיב בחריפות: "עלילה שקרית ומזעזעת"

לאחר שפורסם הבוקר כי רביב דרוקר שלח תחקירן שינסה להפליל את תא"ל וינטר ראש הממשלה מגיב בחריפות: "עלילה שקרית של יקיר הקרן החדשה".

נתניהו. צילום: פלאש 90
נתניהו. צילום: פלאש 90

 

בפוסט חריף שפרסם ראש הממשלה נכתב: "אזרחי ישראל הבינו כבר מזמן שערוץ 10 חבר לתאגיד ההכפשות של נוני מוזס, רביב דרוקר ושות'. מדי ערב משדר ערוץ 10 שידורי תעמולה שקרית נגדי ונגד בני משפחתי במטרה להפיל ראש ממשלה מכהן של הליכוד. אבל כנראה שערוץ 10 ורביב דרוקר לא מסתפקים בכך. העיתונאי אראל סג"ל פירסם היום שהם גם ניסו לרקום עלילה שקרית נגד תא"ל עופר וינטר, כדי לסכל את מינויו כמח"ט גבעתי. אם זה יוכח כנכון, זה פשוט מזעזע".

לדברי נתניהו, "מעניין לראות אם יקיר הקרן החדשה רביב דרוקר, שמפיץ מדי יום בלונים מלאי אוויר חם עליי ועל משפחתי ודורש עליהם חקירה, ידרוש גם חקירה על ההאשמה החמורה שהעלה נגדו אראל סג"ל. ובאשר לערוץ 10 – מדובר בערוץ בעל עמדות שמאל רדיקליות לכל דבר ועניין, לכן לא פלא שהרייטינג שלו כל כך נמוך. משעשע בכל פעם לשמוע את אנשי הערוץ מדברים על נושאים חברתיים, בשעה שהבעלים שלהם נהנו מהטבות של מאות מיליוני שקלים על חשבון אזרחי ישראל".

 

אלירן קרסנטי

אלירן קרסנטי

לתגובות

אולי יעניין אותך גם

אלאור אזריה. צילום: פלאש 90

אלאור אזריה הגיש בקשת חנינה מנשיא המדינה

אחרי שקוצר עונשו של אזריה בארבעה חודשים, פנה היום לוחם כפיר לשעבר לשחרור מיידי ומודה ששגה בחיסול המחבל: "בדיעבד בלבד, הירי במחבל היה טעות מבצעית"