21:33 17/12/2017
דף הבית > חם ברשת > נתן לאישה במצוקה 20 דולר וקיבל בחזרה 110 אלף

נתן לאישה במצוקה 20 דולר וקיבל בחזרה 110 אלף

הומלס שסייע לאישה מניו ג'רזי כשנתן לה את 20 הדולרים האחרונים שהיו ברשותו כדי לקנות דלק, קיבל ממנה בתמורה 110 אלף דולר שגויסו באמצעות מימון המונים

הומלס שסייע לאישה מניו ג'רזי כשנתן לה את 20 הדולרים האחרונים שהיו ברשותו כדי לקנות דלק, בוודאי לא האמין עד כמה שזה ישתלם לו כשכעבור מספר ימים היא גייסה עבורו יותר מ-110 אלף דולר. הסיפור פורסם לראשונה בדיילי ניוז.

בוביט. צילום: מתוך טוויטר
בוביט. צילום: מתוך טוויטר

קייט מקלור מפילדלפיה, נסעה לפני כחודש לבקר ידידים ונתקעה ללא דלק בצד הדרך. בשלב זה פנתה לג'וני בוביט, לשעבר לוחם מארינס שהגיע לפת לחם לאחר סיום שירותו הצבאי, שאותו לא הכירה ובקשה את עזרתו. ההומלס נתן לה את 20 הדולרים האחרונים שהיו ברשותו. בתגובה, מקלור החליטה לעזור לבוביט טוב הלב, ולסייע לו להשתקם.

"ג'וני לא ביקש ממני דולר אחד בחזרה ואני לא יכולתי להחזיר לו באותו רגע כי לא היה לי כסף, אבל אני עוברת ליד המקום שבו הוא מסתובב כהומלס בשבועות האחרונים", כתבה בהדסטארד שפתחה בשבילו. "הכסף", כתבה בדף התרומות, "הוא בשביל דמי שכירות לדירה ולהוצאות שונות שיעזרו לג'וני לעמוד על רגליו". היוזמה הפכה לויראלית, וכך גויסו יותר מ 110,000 דולר.

אלירן קרסנטי

אלירן קרסנטי

לתגובות

אולי יעניין אותך גם

עבד אל-רחמן סעיד קוקי וד"ר מרדכי קידר בעימות באל ג'זירה. צילום מסך

צפו: כך הסעיר ד"ר קידר את השייח' מאולפני אל ג'זירה

המזרחן ד"ר מרדכי קידר הוזמן לעימות נוקב ברשת הקטארית בשל התקוממות העולם הערבי נגד נאום ירושלים של טראמפ: "מי בכלל רוצה לדבר אתכם? האומה המוסלמית היא כישלון!"