תיק החקירה נגד חבר הכנסת () שנחשד בהטרדות מיניות צפוי להיסגר. כך פורסם הערב בחדשות ערוץ 2.

השעה את עצמו מניהול ודעת חוקה. סלומינסקי. צילום: מרים אלסטר, פלאש 90
השעה את עצמו מניהול ודעת חוקה. סלומינסקי. צילום: מרים אלסטר, פלאש 90

כזכור, בחודש שעבר נחקר ח"כ סלומינסקי באזהרה לאחר שמספר נשים העידו כי פגע בהן מינית. עם זאת, הנשים לא הפכו את עדותן לתלונה. המשטרה צפויה להמליץ ליועמ"ש על סגירת התיק בכפוף להשלמת חקירה אחת. החוקרים מצידם משוכנעים שלא התגבשה תשתית ראייתית נגד חבר הכנסת, זאת לאחר שבמהלך החקירה התברר כי אף אחת משמונה הנשים שהתלוננו אינה מוכנה לשתף פעולה עם החוקרים ולהופיע בבית המשפט.

אותן נשים התלוננו בפני רבנים שעימתו את חבר הכנסת עם הטענות. סלומינסקי הכחיש את כל המיוחס לו אך השעה את עצמו מוועדת חוקה.

סלומינסקי מסר אז: "נודע לי מגורמים שונים כי הובא בפניהם מידע מנשים מכובדות ששמעו מנשים אחרות על כך שנפגעו ממני. אני מאוד כואב ומצטער על כך. מעולם לא התכוונתי לפגוע באישה או איש ואם אישה כלשהי נעלבה, נפגעה או חשה אי נוחות כתוצאה מהתנהגותי, הרי שאני מתנצל על כך והייתי מתנצל אף בפניה מעומק לבי לו ידעתי מי היא". עוד הוסיף סלומינסקי: "אני מוכר בקהילות רבות כאדם שתמיד נכון לסייע, וכאיש חם ולבבי וכמקובל בפוליטיקה הישראלית אני מחבק ולוחץ יד או אוחז מרפק, ללא שום כוונה מינית, רומנטית או פוגענית", המשיך. "היות ואיני יודע במי מדובר, הרי שעצם המחשבה שנוצרה פגיעה כלשהי מסבה לי צער וכאב עמוק".

אלירן קרסנטי

אלירן קרסנטי


רוצים להישאר מעודכנים? הצטרפו לקבוצת וואטסאפ או טלגרם שלנו.