10:13 21/11/2017
מבזקים
דף הבית > אקטואליה וחדשות > מחוה מרגשת: מזמינים את מפוני השריפות להתארח – בחינם

מחוה מרגשת: מזמינים את מפוני השריפות להתארח – בחינם

בית ספר שדה כפר עציון פתח את שערי הצימרים החדשים שבחסותו למשפחות שפונו מבתיהם בעקבות גל השרפות

משפחות רבות פונו מבתיהם בגל השריפות שפוקד את ישראל ביממה האחרונה. מבית ספר שדה כפר עציון יצאה הזמנה למפונים להגיע להתארח בצימרים החדשים שבגוש עציון, וכל זה לגמרי בחינם.

ירון רוזנטל, מנהל בית ספר שדב כפר עציון פרסם בעמוד הפייסבוק שלו פנייה להמונים: "אם אתם מכירים משפחות שפונו מהבית בזיכרון יעקב בעקבות השריפה, ורוצות להתארח אצלנו בצימרים החדשים של בית ספר שדה כפר עציון, ללא תשלום, תפנו אותם אלינו".

"כל כך יפה עכשיו בגוש עציון. לא תצטערו שתגיעו" מבטיח רוזנטל ומבקש מהגולשים לשתף ולתייג חברים שפונו מבתיהם.

לפרטים ניתן לפנות למייל של ירון רוזנטל: [email protected]

ארדן: "אולי מדובר בהצתות"

גלעד ארדן, השר לביטחון פנים, התייחס לגל השריפות המתרחש ברחבי הארץ. "אני רוצה לנצל את ההזדמנות לקרוא לציבור לערנות מוגברת. אנחנו עוד לא יודעים אם אלה הצתות או שריפות. אם יש תחילת שריפה – יש להזעיק מיד את כוחות ההצלה. מקווה שנסיים את השבוע בשלום ובלי נפגעים כפי שהיה עד כה" אמר השר.

ארדן הוסיף: "ריבוי המקרים מתחיל להסתמן שאולי מדובר בהצתות. המשטרה ורשות הכבאות וההצלה יחקרו את כל השריפות, ויעשו כל שניתן כדי להגיע אל המציתים במידה ויתברר שמדובר בהצתה בזדון"

‫מיכל שמעון‬‎

‫מיכל שמעון‬‎

עורכת באתר ערוץ 20.
לתגובות

אולי יעניין אותך גם

בית החולים אסותא באשדוד

מטופל חטף נשק ממאבטח בבית חולים אסותא באשדוד ונמלט

מטופל בבית חולים אסותא באשדוד חטף למאבטח במקום את נשקו ונמלט מהמקום. כוחות משטרה רבים הוזעקו לזירה והחל מרדף רגלי אחריו. בתום מרדף נתפס החשוד על ידי השוטרים ונעצר