16:34 23/10/2017
מבזקים
דף הבית > אקטואליה וחדשות > חתן ערבי בלוד יצא להצית פחים

חתן ערבי בלוד יצא להצית פחים

כשהמשטרה נתנה דו"ח לתקליטן חתונה ערבית בלוד על רעש, החתן יצא לנקום ויצא להצית פח זבל ועצים בעיר

המשטרה הגיעה ביום חמישי האחרון לחתונה ערבית בעיר לוד עקב תלונה על רעש חריג באזור ציבורי תחת כיפת השמיים בעיר. השוטרים הורו לחתן ולתקליטן להנמיך את המוזיקה הרועשת.

הבעיר פח כנקמה על דו"ח. אילוסטרציה. פלאש 90
הבעיר פח כנקמה על דו"ח. אילוסטרציה. פלאש 90

השוטרים עזבו את החתונה אך שעה מאוחר יותר התקבלו תלונות נוספות על רעש ואף "ירי שמחה" המקובל בחתונות ערביות, והשוטרים חזרו למקום. החתן נמלט והשוטרים נתנו לתקליטן דו"ח על הקמת רעש כנהוג בחוק, ועיכבו את אב החתן לחקירה.

תלונות שהגיעו בחצות לילה על פח זבל בוער ושני עצי דקל העולים באש באזור בו התקיימה החתונה. השוטרים הגיעו ועצרו שני חשודים, אחד מהם חתן השמחה הערבי בעצמו. החשוד נעצר לחקירה והבוקר יובא לדיון בהארכת מעצרו בבימ"ש השלום בפ"ת.

קליעים מירי בחתונות מסכן את התושבים

במהלך ימי חג הסוכות האחרון נשמעו צרורות ירי באזורים הסמוכים לשכונה החדשה בצפון העיר. אחת מהמשפחות ששהו בסוכתן שמעו את אחד מהצרורות ולאחריו צליל פגיעה בסכך אך לא ראו דבר. בצאת חג שמחת תורה, עת פירק את הסוכה, מצא אבי המשפחה קליע בקוטר 5.56 המשמש בד"כ את כוחות הביטחון. משפחה נוספת באותה שכונה מצאה הערב קליע נוסף בקוטר 9 מ"מ בסכך סוכתה.

כאמור, איש מבני המשפחות לא נפגע מהירי, אך 'המטה האזרחי לוד', אשר עוקב ומתעד את התופעה השכיחה ברחובות לוד, מוסר כי תופעת הכדורים התועים כתוצאה מירי בשכונה הערבית הסמוכה הפכה למטרד שגרתי, בעיקר בזמני חגים וחתונות, וכי בשנים האחרונות נמצאו מספר קליעי רובה בחניון השכונתי.

 

‫מיכל שמעון‬‎

‫מיכל שמעון‬‎

עורכת באתר ערוץ 20.
לתגובות

אולי יעניין אותך גם

הפתרון פוליטי, לא משפטי. מליאת הכנסת. צילום: פלאש 90

ישיר: משדר מיוחד מפתיחת מושב החורף של הכנסת

הכנסת פותחת את מושב החורף עם נאומיהם של הנשיא ריבלין, רה"מ נתניהו, היו"ר אדלשטיין ויו"ר הקואליציה הרצוג