חסר תקדים: של החליטה להרחיק את חבר חזן (הליכוד) לחצי שנה מהמשכן. חזן לא יוכל ליטול חלק בדיוני הוועדות ולא לנאום במליאה. עם זאת, הוא יוכל להשתתף בהצבעות. עוד הוחלט כי שכרו של חזן יישלל למשך שבוע.

ח"כ אורן חזן. צילום: פלאש90
ח”כ אורן חזן. צילום: פלאש90

 

ההחלטה התקבלה לאור חמש קובלנות שהגישו ח”כים מכמה סיעות במשכן הכנסת בשל  צעקותיו על ח”כ ג’מאל זחאלקה (הרשימה המשותפת) במסדרונות הכנסת, וכן בשל העובדה שבדיון בוועדת הכספים חזן רמז שח”כ מיכל (המחנה הציוני) יכולה לעבוד בזנות.

בנוסף, חזן וקרא “ביוב” לעבר ח”כ עבד אל-חכים חאג’ יחיא (הרשימה המשותפת) והשמיע קולות של תרנגולת לעברו של ח”כ אחמד (הרשימה המשותפת).

”מדובר בפרס למחבלים אותו נותן אדלשטיין יו”ר הכנסת בשעה שבחר להעלים את הלוחם היחיד בטרוריסטים בכנסת: טיבי, זחלקה וחבריהם, זאת בתקווה שהציבור ישכח לו את הבושה שהעדיף אינטרס אישי שלו להיבחר בקולות הערבים לנשיאות על האינטרס הלאומי”, מסר ח”כ חזן.

“מגוחך שזועבי שתקפה שוטרים בבית משפט וחיילים על סיפון המרמרה קיבלה הרחקה של 6 חודשים ולי גם לוקחים שכר דבר המעיד כי זו נקמה אישית”.

עוד מסר חזן: ”חמור עוד יותר שהח”כים הערבים שפוצצו את ביקור סגן נשיא ארה”ב ובגין כך התעמתתי אתם מקבלים פרס ולא עונש – הציבור בישראל ישפוט את יו”ר הכנסת המבייש, האנוכי והציני ביותר מאז קום המדינה”.

אלירן טל
כתב בדסק המדיני של ערוץ 20

רוצים להישאר מעודכנים? הצטרפו לקבוצת וואטסאפ או טלגרם שלנו.