ח"כ שרן השכל (הליכוד) תקפה בחריפות את מפלגות השמאל בעקבות חוסר הגיבוי, לטענתה, שהן נותנות לפעילות צה"ל בגבול לבנון. "האופוזיציה בשירות חיזבאללה", כתבה בדף הפייסבוק שלה.

לדבריה, "בעוד שצה״ל מנהל בשטח את מבצע מגן צפוני ומדינת ישראל מנהלת מערכה בינלאומית כדי לפרק את חיזבאללה, האופוזיציה עסוקה בקמפיין פוליטי של צבירת לייקים על חשבון ביטחון מדינת ישראל. אנו ניצבים מול אתגר ביטחוני וברגעים כאלו עלינו להיות מאוחדים".

כזכור, באופוזיציה בחרו עם פתיחת מבצע "מגן צפוני" לשגר עקיצות לעברו של רה"מ. ח"כ שלי יחימוביץ' (המחנה ציוני) כתבה בטוויטר שלה: "כמה שמות פומפוזיים, רהב ושחץ, לייב במהדורה, והו הא סביב פעולה (חשובה ומוצלחת לכשעצמה) שבימים נורמליים היינו שומעים עליה בהודעת דובר צה"ל. כעומק ההמלצות כך עומק הכותרות. מסכן הרמטכ״ל שאני בטוחה שהיה מוותר על זה בשמחה".

חברתה למפלגה, ח"כ מרב מיכאלי, קבעה שראש הממשלה תיאם את המבצע להיום בשל הפחד ממחאת הנשים. "מי שחשבה שעיתוי ההודעה על המבצע בצפון לא היה מקרי קיבלה אישור כשנתניהו קבע הצהרה לתקשורת עם הרמטכ"ל בשמונה בערב, מול הפגנת המחאה על אלימות כלפי נשים", כתבה בחשבון הטוויטר שלה והוסיפה כי "הסולידריות המדהימה וההיקף חסר התקדם של מחאת הנשים מלחיצות אותו. רשמו לכןם, חברות וחברים, נתניהו מפחד".

ח"כ שרן השכל. צילום: מרים אלסטר, פלאש 90
אלירן קרסנטי

אלירן קרסנטי