דף הבית > אקטואליה וחדשות > הרשות מפארת את המחבל מקרית ארבע

הרשות מפארת את המחבל מקרית ארבע

תנועת הפת"ח וסוכנות הידיעות וואפה כינו את המחבל מקרית ארבע "שהיד". אמו ייחלה כי צעירים נוספים ילכו בדרכו

הבוקר רצח בדקירות סכין מחבל בן 17 מהכפר בני נעים את הלל יפה אריאל ז"ל בת ה-13 מקרית ארבע. הוא פרץ אל ביתה ודקר אותה במיטתה. "מבט לתקשורת הפלשתינית" מדווחת כי בעמוד הפייסבוק הרשמי של פת"ח פורסמה תמונתו של המחבל, מוחמד טָרַאיירֶה, תוך הכרזה עליו כ-"שהיד" שהיא דרגת הכבוד הגבוהה ביותר באסלאם לפי הרשות הפלשתינית.

המחבל מוחמד טראיירה

גם סוכנות הידיעות "וואפה" היללה וכינתה את המחבל "שהיד". כמנהג הרשות הפלשתינית לשלם קצבה חודשית למשפחות המחבלים-השהידים, משפחתו של המחבל תקבל קצבה חודשית מהרשות באופן מיידי.

אמו של המחבל אמרה בראיון לרשת חדשות בחברון "בני הוא גיבור. הוא מסב לי גאווה. בני מת כשהיד בהגנה על ירושלים ומסגד אל אקצה. השבח לאללה". עוד אמרה "בני הצטרף לשהידים שמתו לפניו ואיננו טוב מהם. ברצון אללה ילכו בדרכו כל צעירי פלשתין".

גם אחותו של המחבל הצטרפה לשבחים: "אחי שהיד, השבח לאללה. שאלוהים ינקום ביהודים. אינשאללה אחי יהיה שמח בגן עדן. די לי שאללה תומך".

משרד הבריאות הפלשתיני האשים הבוקר את הכיבוש במותו של טראיירה: "אנחנו מודיעים רשמית על מותו של הנער מוחמד טָרַאיירֶה בן 19 מהעיירה בני נעים לאחד שהכיבוש ירה עליו בסמוך להתנחלות חרסינה צפון מזרח חברון".

 צופרים בהלוויה

בתוך כך, במהלך מסע הלוויה של הלל ז"ל, השמיעו תושביה הערבים של חברון צופרים ואזעקות, בניסיון להפריע למהלך התקין של מסע הלוויה. בסרטון שנחשף בחדשות 0404 נשמעים הקולות שנועדו להטריד את המלווים את הנערה בדרכה האחרונה.

 

בת אל בנימין

בת אל בנימין

עורכת באתר ערוץ 20

אולי יעניין אותך גם

בצל ההסלמה: הקבינט מתכנס לדיון ביטחוני

שרי הקבינט מכונסים כעת לדיון בהסלמה בדרום. ראשי מערכת הביטחון צפויים לסקור את המצב בגבול עזה ולהמליץ על הפעילות הצבאית הנדרשת. מוקדם יותר, נטשה המשלחת המצרית את השיחות עם חמאס