אחרי הטראומה שהמועדון עבר בשבוע שעבר עם איבוד ההכרה של הקפטן , הפועל באר שבע שלחה מסר לכל הליגה שהיא החזירה לעצמה את העוצמות שהיו לה בשנתיים האחרונות. האלופה ניצלה את פגרת השזרוע ורשמה ניצחון על 1:3.

שחקני באר שבע חוגגים. צילום: דף הפייסבוק של הפועל באר שבע
שחקני באר שבע חוגגים. צילום: דף הפייסבוק של הפועל באר שבע

הניצחון החמישי ברציפות של האלופה בליגת העל, העלה אותה למקום השלישי, אותו מספר נקודות כמו בית״ר ירושלים המדורגת שנייה ושלוש נקודות פחות מהפועל חיפה הראשונה. טבלה. מכבי תל אביב אגב מדורגת במקום הרביעי גם עם 20 נקודות.

אליניב ברדה הגיע למשחק והאוהדים שמילאו את קמו על הרגליים והריעו לו. ברדה ראה מתא הכבוד את החברים שלו מזכירים במשהו את ההתלהבות של השנתיים האחרונות. מכת הפציעות והרצון של בכר לחלק את העומס בין השחקנים גרם לו להכליל את מיכאל אוחנה ואיסק קואנקה ב-11, יחד עם אורן ביטון בהופעת בכורה בהרכב.

בעכו דיברו הרבה בשבוע האחרון על רצון להפתיע,הקבוצה החלשה מהצפון הציגה כמה דקות טובות במשחק אבל היא לא בליגה של באר שבע. בדקה ה-28, אורן ביטון מסר כדור עומק מדויק לבן שהר שבועט פנימה ומעלה את האלופה ליתרון 0:1.

בן שהר חוגג. צילום: דף הפייסבוק של הפועל באר שבע
חוגג. צילום: דף הפייסבוק של הפועל באר שבע

בדקה ה-33, מתן אוחיון איבד את הכדור ברשלנות לבן אז׳ובל שנעזר בטעות של דודו גורש שלא עמד על קו השער והגביה מעליו פנימה. 1:1 מפתיע.

בדקה 45, רגע לפני המחצית, בן שהר בעט מצוין אבל רם שטראוס, שוער עכו הדף אבל איסק קואנקה השתלט על הכדור ובעט פנימה. 1:2 לאלופה במחצית.

בדקה ה-48 השער השלישי הגיע וסגר עניין. דן העביר כדור עומק מצוין, בן שהר מצא עצמו מול שטראוס וכבש את השני שלו במשחק והשלישי של באר שבע. 1:3 בסיום.

משחקי המחזור ה-11 יתחדשו בשבת הבאה, זה הולך להיות המחזור הכי מרתק שהיה עד כה בליגת העל. שני משחקים שיכולים להיות משחק העונה. ביום ראשון ה-26 בנובמבר, הפועל חיפה הראשונה תארח את סגנית האלופה, מכבי תל אביב המדורגת במקום הרביעי, ביום שני בית״ר ירושלים השנייה בטבלה תארח בטדי את האלופה הפועל באר שבע המדורגת מקום השלישי. על פי הערכות, בשני המשחקים הללו יהיו כ-45 אלף אוהדים.

מערכת ערוץ 20

מערכת ערוץ 20:עוד באותו נושא