גיא לוזון, מאמן , אמר לשחקנים שלו כי אם הם רוצים להמשיך במגמת השיפור ולהוכיח שהם מסוגלים לשחק ברמות הגבוהות של צמרת הכדורגל הישראלי, המשחק מול מכבי תל הוא הבמה הטובה ביותר עבורם.

ידיח שחקנים?  גיא לוזון. צילום: פלאש 90
ידיח שחקנים? גיא לוזון. צילום: פלאש 90

במסרים שהועברו לשחקנים, נתנו להם להבין כי המאמן כבר החל לבנות את הסגל לעונה הבאה וכי גם שחקנים שחתומים על חוזים עתידיים עשויים לקבל הודעה על שחרורם והמשחק הערב מול סגנית האלופה יהיה חלק מהשיקולים של לוזון בנוגע ליכולת ולעמידה בלחצים מול קבוצה ברמה גבוהה.

זכייה של מכבי תל אביב בגביע המדינה תזכה את הקבוצה שתסיים רביעית בכרטיס לאירופה ולכן הניצחון של בית״ר ירושלים על בני סכנין הופך את המשימה של חיפה לחשובה הרבה יותר.

המשימה של עומרי גלזר, שוער מכבי חיפה, הערב תהיה חשובה מבחינתו. מעבר למאבק מול חלוצי מכבי תל אביב, השוער הצעיר יהיה תחת מעקב של הצוות המקצועי של נבחרת ישראל בראשות המאמן אלישע לוי. ההשעיה של אריאל הרוש והיכולת של אופיר מרציאנו מחייבים את לוי לזמן שוערים חדשים וגלזר מועמד מוביל.

לוזון מבסס את המשחק של קבוצתו הרבה על נחישות ומוטיבציה מכיוון שביכולת בלבד מכבי תל אביב טובה ממנה הרבה יותר. אלירן עטר ועומר דמארי יהיו בסגל.

ליטו וידיגאל. צילום: אתר הקבוצה
ליטו וידיגאל. צילום: אתר הקבוצה

מכבי תל אביב תעלה למחצית השנייה אחרי שהשחקנים כבר יודעים מה התוצאה של באר שבע במושבה. אחרי הניצחון בחצי גמר הגביע, האווירה בקרית שלום הרבה יותר טובה ורגועה. ההצלחה הגדולה עם ההרכב והחילופים שביצע ליטו וידיגאל החזירו לו את החיוך על הפנים, הביקורת הגדולה שהוטחה בנוגע למעורבות המנהל המקצועי ג׳ורדי קרויף גרמה לפחות מול המצלמות להורדת פרופיל על הספסל מצידו של קרויף. וידיגאל סימן את המשחק מול חיפה כאחד הקשים בפלייאוף, המאמן אמר לשחקנים כי המוטיבציה הגבוהה של שחקני חיפה והעובדה שהם משוחררים מלחצים עשויה לסייע להם.

בינתיים, הנהלת מכבי תל אביב מנהלת מאבק מול המשטרה. מורן , היועץ המשפטי של המועדון, שלח מכתב לשר נגד החלטת המשטרה לא לאפשר לאוהדים להכניס דגל גדול ליציעים. מאירי כתב במכתבו כי הוא יכול להסביר לשר בשיחת טלפון את הפרטים המלאים להחלטת המשטרה התמוהה. מאירי מצפה לשיחת טלפון מהשר לביטחון הפנים כמו שאלי טביב קיבל בשבוע שעבר לפני המשחק נגד מכבי חיפה. הפעם נראה כי השר לא יטלפן.

יטלפן? השר ארדן. צילום: תומר נוברג, פלאש 90
יטלפן? השר ארדן. צילום: תומר נוברג, פלאש 90
מערכת ערוץ 20

מערכת ערוץ 20:עוד באותו נושא