17:43 20/02/2018
דף הבית > אקטואליה וחדשות > העוזרת של מילצ'ן: שרה ביקשה בקבוקים, ביבי ביקש סיגרים

העוזרת של מילצ'ן: שרה ביקשה בקבוקים, ביבי ביקש סיגרים

העוזרת האישית של ארנון מילצ'ן: "שרה הייתה מבקשת בקבוקים בארגזים. ביבי היה מבקש סיגרים". מטעמו של ראש הממשלה נמסר בתגובה: "מכת הידיעות הכוזבות נמשכת"

העוזרת האישית של ארנון מילצ'ן הדס קליין, העידה במשטרה מספר פעמים במסגרת פרשת המתנות בה נחקר ראש הממשלה ורעייתו שרה. על פי הדיווח בערוץ 10, במשטרה מייחסים חשיבות רבה לעדות זו מאחר והיא מתארת כיצד באופן שיטתי קיבלו בני הזוג נתניהו מתנות לבקשתם.

נתניהו ומילצ'ן בשנת 2006. צילום: לע"מ
נתניהו ומילצ'ן בשנת 2006. צילום: לע"מ

"שרה היתה שולחת לי מייל או מתקשרת אליי ומספרת לי שהשתייה, כלומר השמפניות, נגמרה והייתה מבקשת שאביא עוד", סיפרה לחוקרים. "לא רק שמפניות. גם סיגרים. היו שמות קוד לשמפניות ולסיגרים, זה נמשך במשך שנים. הייתה הבנה שארנון צריך לספק לבני הזוג נתניהו את מה שהם רוצים. הסיגרים היו בקשה של נתניהו".

בנוסף ציינה כי "שרה הייתה מבקשת בקבוקים, בארגזים של שישה או 12 בקבוקים שמפניה. ביבי היה מבקש סיגרים, וידע גם על כמויות השמפניה שאשתו קיבלה. הנהג של החברה היה נוסע במיוחד לירושלים לספק את הסיגרים והשמפניות".

מטעמם של ראש הממשלה ורעייתו נמסר: "מכת הידיעות הכוזבות נמשכת. מה שמייחסים לראש הממשלה ורעייתו איננו נכון. ראש הממשלה ורעייתו פעלו כחוק, ולכן לא יהיה כלום. מעבר לכך, אין בכוונתנו כרגע להתייחס לפרטי החקירה שמפריכים את הידיעה השקרית".

רונן צור, יועצה התקשורתי של קליין, מסר לחדשות עשר: "היות והעניין נמצא עדיין בחקירה לא נוכל להתייחס לגופם של דברים. לאשר או להכחיש".

אלירן קרסנטי

אלירן קרסנטי

לתגובות

אולי יעניין אותך גם

ישיר: נאום אבו מאזן במועצת הביטחון של האו"ם

יו"ר הרשות הפלסטינית הגיע לנאום במטה מועצת הביטחון של האו"ם בניו יורק. הוא צפוי לתקוף את הכרזת הנשיא טראמפ על ירושלים כבירת ישראל ולקרוא למדינות ערב להתאחד נגד ההחלטה