3:57 21/06/2018
דף הבית > חם ברשת > הנשיא טראמפ שיתף ציוץ של שני חרדים מישראל

הנשיא טראמפ שיתף ציוץ של שני חרדים מישראל

נשיא ארה"ב דונלד טראמפ שיתוף בטוויטר ציוץ שכתבו שני גולשים חרדים מישראל שהביעו בו תמיכה. תוך זמן קצר מספר העוקבים שלהם זינק

נשיא ארה"ב דונלד טראמפ שיתף בטוויטר ציוץ שכתבו שני גולשים חרדים מישראל, שהביעו בו תמיכה דווקא בימים שבהם מתרבות ההתקפות עליו.

השיתוף של הנשיא. צילום מסך
השיתוף של הנשיא. צילום מסך

מדובר בעמוד בשם "ארה"ב & ישראל" שמנוהל על ידי יענקי פרבר וניסים שרי. בחשבון שמספר עוקביו עמד על שלושת אלפים, עלו מעת לעת ציוצים המביעים אהדה לנשיא טראמפ ולפועלו ותוקפים את מבקריו.

על פי הפרסום באתר "בחדרי חרדים", המגיבים בחשבון טענו כי המפעילים את העמוד הם "טרולים רוסים" אולם מפעילי העמוד הצליחו להבהיר כי לא כך הדבר.

טראמפ, שנחשב אדם לא צפוי באופן כללי, וברשת הטוויטר בפרט, שיתף הבוקר ציוץ שעלה בעמוד המדובר וכך נחשף המסר ל-40 מיליון עוקביו של הנשיא.

מיד לאחר השיתוף עלה מספר העוקבים של העמוד ב-1000. כמות ה"ריטוויטים הגיעה לכ-2000 תוך זמן קצר וכמות ה"פיברוטים" לכעשרת אלפים. ייתכן כי אנשי המדיה של הנשיא נחשפו לפועלו של העמוד שלא מפסיק להגן על הנשיא המושמץ והחליטו להראות לעוקביו של הנשיא כי עדיין יש לו תומכים רבים.

אלירן קרסנטי

אלירן קרסנטי

אולי יעניין אותך גם

צפו: גלגל המטוס התפוצץ בשעת נחיתה

במהלך נחיתת חירום שנאלץ לבצע מטוס הבואינג 737 של חברת Norwegian הנורבגית בשדה התעופה בברמינגהאם, התפוצץ הגלגל השמאלי של המטוס. לנוסעים שלום