10:18 21/11/2017
מבזקים
דף הבית > אקטואליה וחדשות > החקלאי שירה בפורצים: "שלם עם מה שעשיתי"

החקלאי שירה בפורצים: "שלם עם מה שעשיתי"

דורון נווה שירה בפורצים שחדרו לביתו עומד כעת בפני הליכים משפטיים: "כשמסתובבים לך בבית ב-3 בלילה זה לא למטרות ידידותיות"

דורון נווה, החקלאי מהיישוב מולדת, שירה בפורץ שנכנס לביתו לא מצטער על מעשיו.

נווה, סיפר הבוקר בראיון לגלי צה"ל:  "ראיתי אותם, צללים של פורצים. לא ידעתי לאיזו מטרה הם הגיעו, אם זה פורץ או מחבל. כשמישהו מסתובב לך בבית בשלוש בבוקר אתה לא חושב שהוא יבוא וילחץ לך את היד. מאוד חששתי לחיי כבר בשלב הזה. לכן הוצאתי את האקדח מהכספת".

דורון לחש לאשתו להתקשר למשטרה ויצא לכיון הפורצים:" בחושך לא ראיתי אם היה להם נשק חם, קר או כל דבר אחר. מבחינתי אני הגנתי על אשתי והבנות. פתחתי את הדלת וראיתי אותם מולי. בשלב הזה פתחתי לעברם באש. כשהם ברחו מיד הפסקתי".

כעת עומד דורון בפני הליכים משפטיים מאחר ואחד הפורצים נפגע מהירי: "הוא נמצא שוכב באחת החצרות. לזירה הגיעו שני שוטרים שבדקו ולקחו אותי למשטרת עפולה לחקירה. שם ניסו בכל דרך אפשרית להבין אם היה פה משהו לא כשר ואיך זה קרה. אני הייתי בסכנת חיים. ולא היה אף אחד בזירה שחלק על זה".

האירוע מתרחש על רקע  גל מתמשך של מעשי פריצה וגניבות מבתים פרטיים בשנה האחרונה, כולל פגיעה בציוד חקלאי באזור העמקים והגליל התחתון. גל הגנבות לא פסח על משפחת נאווה, והפריצה הלילה היא השנייה בחודשים האחרונים. לפני כשלושה חודשים נכנסו פורצים למקום וגנבו רכוש, כסף ואת מכוניתו של דורון – כל זאת בזמן שבני המשפחה ישנו.

אלירן קרסנטי

אלירן קרסנטי

לתגובות

אולי יעניין אותך גם

בית החולים אסותא באשדוד

מטופל חטף נשק ממאבטח בבית חולים אסותא באשדוד ונמלט

מטופל בבית חולים אסותא באשדוד חטף למאבטח במקום את נשקו ונמלט מהמקום. כוחות משטרה רבים הוזעקו לזירה והחל מרדף רגלי אחריו. בתום מרדף נתפס החשוד על ידי השוטרים ונעצר