22:28 18/12/2017
דף הבית > ספורט > ההתאחדות לכדורגל עוברת לפריפריה

ההתאחדות לכדורגל עוברת לפריפריה

בטקס חגיגי נחנך בנשר הסניף הראשון של ההתאחדות לכדורגל בצפון: ״ספורט וכדורגל חייבים להגיע לכל מקום״

מהפכה בהתאחדות לכדורגל. עופר עיני, יו״ר ההתאחדות, הבטיח שהגוף שהוא עומד בראשו ישרת לא רק את הקבוצות הבכירות בכדורגל בליגת העל אלא יסייע לקבוצות בליגות הנמוכות ויגיע לפריפריה. ביום ראשון ההתאחדות עשתה צעד ראשון בכיוון כשחנכה את הסניף הצפוני של ההתאחדות, שיחל לספק שירותים מגוונים לקבוצות הרבות באזור הצפון.

יו"ר ההתאחדות עופר עיני.  צילום: ההתאחדות לכדורגל
יו"ר ההתאחדות עופר עיני. צילום: ההתאחדות לכדורגל

הטקס, במעמד ראש העירייה אבי בינמו, יו״ר ההתאחדות עופר עיני, מגכ״ל משרד התרבות והספורט יוסי שרעבי, מנכ״ל ההתאחדות רתם קמר, ראשי אגפים, מאמן הנבחרת אלישע לוי, ראשי עיריות ואנשי ונשות כדורגל, בישר על התחדשות ברוח השנה החדשה ועל מחויבות מצד ההתאחדות לשירות טוב ומתקדם עבור המועדונים.

עופר עיני אמר בטקס: ״הפנים של ההתאחדות הם לפריפריה. ספורט וכדורגל חייבים להגיע לכל מקום ושיתוף הפעולה הזה הוא עדות לעוצמה ולאפשרויות החיוביות שיכולות להצעיד את כולנו קדימה. אנחנו בוחנים גם את האפשרות להתרחב ולפתוח סניף בדרום הארץ כדי לסייע, לייעל ולהיטיב עם הקבוצות. אני חש חובה מוסרית להודות לשרת הספורט מירי רגב על ההתגייסות שלה ועל המחויבות לקדם את הספורט בכלל ואת הכדורגל בפרט. יחד, עם כל מי שירצה להצטרף אלינו, נחפש את כל הדרכים כדי לקדם את הענף. יש לנו תכניות מרחיקות לכת והשרה היא כוח מוביל בבניית מתקנים, בהרחבת מספר הילדים והילדות שמשחקים כדורגל, הקמת אקדמיות ועוד כך שבתוך כעשור נהיה במקום אחר, טוב יותר״.

אבי בינמו, ראש עיריית נשר: ״זהו יום מרגש מאוד עבור העיר נשר, ההתאחדות לכדורגל והספורט בישראל. הסניף החדש יתרום לפיתוח העיר, יכירו אותה טוב יותר, יש כאן הגשמת חלום לחברים הטובים שלנו מהצפון שיסייע להם בהתנהלות השוטפת בעולם הכדורגל. אני מלא הערכה לשרת הספורט על פועלה הענף לקידום הספורט״.

הסניף החדש של ההתאחדות לכדורגל. צילום: ההתאחדות לכדורגל
הסניף החדש של ההתאחדות לכדורגל. צילום: ההתאחדות לכדורגל

יוסי שרעבי, מנכ״ל משרד התרבות והספורט: ״מצאתי כאן בנשר ראש עיר נמרץ ומלא חזון שמשדר עוצמה. אנחנו מאמינים שהספורט תורם לכל עיר ומניע אותה קדימה. הסניף הזה הוא הבית של כולם ואני מברך את העיר ואת ההתאחדות על שיתוף הפעולה המבורך״.

נציגי הקבוצות שעד היום הגיעו מכל קצוות הארץ למשרדי ההתאחדות ברמת גן יכולים לקבל שירותים במשרדים החדשים בנשר הסמוכה לחיפה. השירותים שיוצעו בשלב זה הם רישום קבוצות ושחקנים, העברת טפסים, בדיקות רפואיות ובהמשך מתוכננת לקום בנשר אקדמיה לכישרונות צעירים שתשלב כדורגל ולימודים. בנוסף, ההתאחדות תפתח בנשר בית דין משמעתי שיחסוך לכל אלה שיועמדו לדין להגיע להתאחדות והדיונים ייערכו אחת לשבוע בנשר.

‫משה בוקר‬‎

‫משה בוקר‬‎

כתב הספורט של אתר ערוץ 20
לתגובות

אולי יעניין אותך גם

קרויף ובן זקן. צילום: פייסבוק

המשחק המרכזי: קליימן ייעדר בבית"ר, דוידזאדה יחסר במכבי

בבית"ר ירושלים ומכבי ת"א רוצים לנצל את ההפסד של ב"ש אתמול בנתניה כדי לשפר עמדות בצמרת. שני המאמנים צפויים לעלות במערך מבוקר