נראה שהיחסים בין חברי הבית היהודי לראש הממשלה מעולם לא היו רעים יותר. הבוקר פורסם בדף הפייסבוק של הבית היהודי פוסט נוקב כנגד ראש הממשלה. "נתניהו שוב יורה בתוך הנגמ״ש. כמו שירה בנגמ"ש כשהצביע בעד ההתנתקות והריסת גוש קטיף, כמו שירה בנגמ"ש כששחרר הכי הרבה מחבלים בתולדות המדינה, כשמסר את חברון ליאסר ערפאת (״מצאתי חבר״), כשהקפיא בניה, כשנכנע לחמאס וכמו כשהכריז על הקמת פלסטין בבר אילן, וכאשר הוא סופר כיפות של כתבים דתיים בתקשורת. והכי מגוחך, שהוא יורה בנגמ"ש כדי להכניס לתוכו את בוז'י, שפיר מיכאלי ויוסי יונה. רגע לפני הבחירות הוא תמיד מתחנף לציבור הימני והדתי (״היכנסו מתחת לאלונקה״), ודקה אחרי הבחירות הוא זורק אותם ובז להם. נגמרו ימי ילדי הכאפות."

הבית היהודי: נתניהו יורה בתוך הנגמ"ש
הבית היהודי: נתניהו יורה בתוך הנגמ"ש

הודעה נזעמת זו בעקבות הודעה שהוציאה אמש מפלגת הליכוד לפיה "בנט ושקד הם יקירי השמאל ונוני מוזס, שתומכים במאמצים הבלתי נלאים שלהם לפגוע בראש הממשלה נתניהו ובשלטון הליכוד".

בשבועות האחרונים היחסים בין השר בנט לראש הממשלה עלו על שרטון. זה התחיל בדרישה של בנט לנציג צבאי לשרים בישיבות הקבינט והמשיך במחלוקת לגבי מועד פתיחת תאגיד השידור הציבורי. מעניין לראות כמה זמן השניים יחזיקו מעמד.

הליכוד בתגובה לדברי "הבית היהודי": "בנט בפאניקה כי הוא יודע את האמת. מי שנבחר בקולות הימין משמר את מורשתו של דרוויש בבתי הספר של ילדי ישראל ונאבק בכל דרך לשמר את ההגמוניה של השמאל בתקשורת".

מהליכוד מסרו כי "בנט כבר מזמן לא בתוך הנגמ"ש. יחד עם האח לפיד הוא כל הזמן חופר מנהרות מתחת לשלטון הליכוד. מי שהתגייס לטובת האינטרסים של נוני מוזס לסגור את "ישראל היום" כדי לזכות בעוד כותרת מחמיאה ב"ידיעות" ועוד ליטוף ב-Ynet, אינו דואג לתקשורת חופשית".חגי סימן טוב

חגי סימן טוב