"" מסמן את חיילי צה"ל: בפוסט שפורסם בעמוד הפייסבוק של ארגון מובאת תמונתו של חייל שהיה במהלך פעילות מבצעית ולצידה קריאה להוריו לבוא ולצפות בפסטיבל הסרטים האנטי-ישראלי שמתקיים הערב בסינמטק בתל אביב.

הפוסט המסית. צילום מסך מעמוד הפייסבוק של בצלם.
הפוסט המסית. צילום מסך מעמוד הפייסבוק של בצלם.

כפי שפורסם בערוץ 20, הערב יוקרן  סרט של השמאל הקיצוני המכפיש את חיילי צה"ל בשטחי יהודה ושומרון.

הסרט מציין עשר שנים ל"פרויקט המצלמות" של "בצלם" במסגרתו מוענקים מצלמות וידאו לפלסטינים כדי שיביכו את חיילי צה"ל.

לקראת הכנס פרסם הארגון פוסט הנפתח במילים מתוך כתבתה של עיתונאית 'הארץ' עמירה הס: "להורים של הקצין עם נקודת החן מעל שפתו העליונה, שבפברואר השנה שירת ליד התנחלות יצהר: אם אתם רוצים להתמוגג מהילד הגיבור שלכם בזמן פעילות מבצעית, לכו לסינמטק בתל אביב, ביום שלישי השבוע בשבע בערב".

עוד נכתב בפוסט: "בנכם יככב שם: דורך את הנשק נגד אזרחים, החלטי, מתואם עם שני החיילים שאתו, יורה כאדון את הפקודות בערבית שבורה, מדווח למפקדיו, אל תוך הנייד, על כל פעולה: "אני עם שלושה צעירים, אחד מהם עם מצלמה, לא שזה מפריע לי יותר מדי".

יצוין כי מדובר בעליית מדרגה במלחמתה של העיתונאית וארגון "בצלם" בחיילי צה"ל – תוך סימון אישי של חיילים המעורבים בפרובוקציות שארגון השמאל הקיצוני דואג בעצמו לייצר.

הדברים חמורים במיוחד משום שבתגובה שמסר דובר צה"ל מתברר כי החיילים פעלו כראוי וכי הם "עשו את מלאכתם במניעת כניסת פלסטינים חשודים לקרבת הישוב היהודי יצהר".

 

מערכת ערוץ 20

מערכת ערוץ 20


רוצים להישאר מעודכנים? הצטרפו לקבוצת וואטסאפ או טלגרם שלנו.