דף הבית > אקטואליה וחדשות > בניגוד לחוק: שוטרים וכונני מד"א ליוו את חברם לחופה באמצעות סירנות

בניגוד לחוק: שוטרים וכונני מד"א ליוו את חברם לחופה באמצעות סירנות

כדי לשמח את חברם שהתחתן החליטו שוטרים ואנשי מד"א ללוותו לחופה באמצעות ניידות ואמבולנסים תוך הפעלת סירנות. מד"א: "רואים את האירוע בחומרה"

אתמול נרשמה בהלה קטנה בירושלים כאשר נשמעו סירנות משטרה ואמבולנס. האירוע התרחש אתמול אחה"צ כאשר כונן של מד"א נישא לבחירת ליבו. החברים בארגון ובמשטרה החליטו בצעד לא ברור "ללוות" אותו לאולם האירועים כאשר הם נוסעים עם סירנות ובניגוד גמור לחוק ללא קבלת היתר או אישור.

במד"א מסרו בתגובה: "מבדיקה ראשונית עולה כי מדובר ביוזמה מקומית של קבוצת כוננים שלא במשמרת שליוו כונן נוסף לחתונתו. למרות שהרכבים חצו את הצומת באור ירוק ולא סיכנו את משתמשי הדרך, במד"א רואים את המקרה בחומרה רבה, הוא ייבדק לעומקו ובמידת הצורך ינקטו צעדים משמעתיים".

ממשטרת ישראל נמסר: "צר לנו על כותרת שגויה מיסודה המטעה את ציבור הקוראים. בניגוד לנטען, מבדיקה שערכנו מדובר בטעות בתום לב של שוטר בודד ולא שוטרים. עוד בניגוד לנטען, אין כל היכרות בינו לבין הזוג או יתר המשתתפים. כך או אחרת, אנו מאחלים לזוג חיי נישואים ארוכים ומאושרים".

לירן לוי

לירן לוי

כתב לענייני משטרה ומשפט, ערוץ 20
לירן לוי

אולי יעניין אותך גם

פרשת הסוהרות: חילופי האשמות בין שב"ס למשטרה

בעקבות ראיון הסוהרות לחדשות 20, ביקורת קשה על התנהלות שב"ס. במשטרה הבהירו כי לא נאסר על בכירי שב"ס ליצור קשר עם הסוהרות: "כל ניסיון להציג מצג אחר חוטא לאמת"