17:24 18/03/2018
דף הבית > אקטואליה וחדשות > בזמן שנחתם: סיכום חדשות השבת

בזמן שנחתם: סיכום חדשות השבת

השגרירות האמריקנית תעבור לירושלים במאי הקרוב, מטוסי חמקן רוסים תועדו על אדמת סוריה ומנהיג הפלג הירושלמי במגזר החרדי הלך לעולמו

הרב שמואל אוירבך, (87) מנהיג הפלג הירושלמי במגזר החרדי, הלך לעולמו בערב שבת לאחר שלקה בליבו. ניסיונות ההחייאה כשלו. הלווייתו תצא בשעה 22:00 משכונת שערי חסד בירושלים.

הרב שמואל אוירבך זצ"ל

 

בסוף השבוע נחשפו על ידי החברה הישראלית "אימאג'סאט אינטרנשיונל" צילומי לוויין שמעידים על נוכחותם של מטוסי קרב רוסים מתקדמים מדגם סוחוי Su-57 בסוריה. הערכה היא שרוסיה מתכוונת לעשות תרגולות מבצעיות על אדמת סוריה.

צעיר כבן 22 נפל מהרכבל בחרמון ונפצע באורח בינוני.  מחקירת המשטרה עלה כי הצעיר פתח את הסוגר של המושב ונפל.

הרכבל בחרמון. צילום: דוברות משטרה

 

בעברת השגרירות מתקרבת:  מחלקת המדינה האמריקנית הודיעה אמש כי העברת השגרירות האמריקנית מתל אביב לירושלים תצא לפועל במאי הקרוב, וכי היא תפעל מבניין הקונסוליה האמריקנית בשכונת ארנונה בירושלים.

ראש הממשלה, בנימין נתניהו, בירך על המהלך ואמר כי "החלטתו של הנשיא טראמפ באה בעקבות הצהרתו ההיסטורית בחודש דצמבר המכירה בירושלים כבירת ישראל. העברת השגרירות תהפוך את יום העצמאות ה-70 של מדינת ישראל לחגיגה גדולה עוד יותר. תודה לך הנשיא טראמפ על מנהיגותך וידידותך".

אלירן קרסנטי

אלירן קרסנטי

לתגובות

אולי יעניין אותך גם

האישה שהשוותה בין פרץ לאמהות מחבלים – מרצה בצה"ל

לאחר שפורסם בסוף השבוע כי מרים פרץ תקבל פרס ישראל, חנה בית הלחמי השוותה בין פרץ לאמהות מחבלים. כעת, מתברר, כי בית הלחמי היא מרצה בצה"ל