דף הבית > אקטואליה וחדשות > בזמן שנחתם: סיכום חדשות השבת

בזמן שנחתם: סיכום חדשות השבת

השגרירות האמריקנית תעבור לירושלים במאי הקרוב, מטוסי חמקן רוסים תועדו על אדמת סוריה ומנהיג הפלג הירושלמי במגזר החרדי הלך לעולמו

הרב שמואל אוירבך, (87) מנהיג הפלג הירושלמי במגזר החרדי, הלך לעולמו בערב שבת לאחר שלקה בליבו. ניסיונות ההחייאה כשלו. הלווייתו תצא בשעה 22:00 משכונת שערי חסד בירושלים.

הרב שמואל אוירבך זצ"ל

 

בסוף השבוע נחשפו על ידי החברה הישראלית "אימאג'סאט אינטרנשיונל" צילומי לוויין שמעידים על נוכחותם של מטוסי קרב רוסים מתקדמים מדגם סוחוי Su-57 בסוריה. הערכה היא שרוסיה מתכוונת לעשות תרגולות מבצעיות על אדמת סוריה.

צעיר כבן 22 נפל מהרכבל בחרמון ונפצע באורח בינוני.  מחקירת המשטרה עלה כי הצעיר פתח את הסוגר של המושב ונפל.

הרכבל בחרמון. צילום: דוברות משטרה

 

בעברת השגרירות מתקרבת:  מחלקת המדינה האמריקנית הודיעה אמש כי העברת השגרירות האמריקנית מתל אביב לירושלים תצא לפועל במאי הקרוב, וכי היא תפעל מבניין הקונסוליה האמריקנית בשכונת ארנונה בירושלים.

ראש הממשלה, בנימין נתניהו, בירך על המהלך ואמר כי "החלטתו של הנשיא טראמפ באה בעקבות הצהרתו ההיסטורית בחודש דצמבר המכירה בירושלים כבירת ישראל. העברת השגרירות תהפוך את יום העצמאות ה-70 של מדינת ישראל לחגיגה גדולה עוד יותר. תודה לך הנשיא טראמפ על מנהיגותך וידידותך".

אלירן קרסנטי

אלירן קרסנטי

אולי יעניין אותך גם

נחשפה הונאת אשראי רחבת היקף במרכז הארץ

אזרח זר תושב בולגריה הגיע עם ציוד משוכלל להעתקת נתוני אשראי מכספומטים. הוא ביצע עסקאות במאות אלפי שקלים. השבוע הוגש נגדו כתב אישום