3:46 24/11/2017
דף הבית > אקטואליה וחדשות > בהתאם לדרישת בית הדין: רבן הגישה תיקון לתביעה

בהתאם לדרישת בית הדין: רבן הגישה תיקון לתביעה

שירה רבן, שעבדה במעון רה"מ, הגישה תיקון לכתב התביעה נגד שרה נתניהו לאחר שנדרשה להשמיט ממנו קטעים לא רלוונטיים: "לא יעזרו הניסיונות להטות את הדיון"

שירה רבן, שעבדה בבית משפחת נתניהו הגישה באמצעות פרקליטיה תיקון לכתב התביעה נגד שרה נתניהו לבית הדין לעבודה.

התובעת שירה רבן. צילום מסך מתוך חדשות 2
התובעת שירה רבן. צילום מסך מתוך חדשות 2

 

כזכור, בית הדין לעבודה דרש היום (ג') משירה רבן לתקן את תביעתה נגד רעיית ראש הממשלה שרה נתניהו. בהחלטת בית הדין לעבודה שניתנה היום (שלישי) נכתב כי שרה נתניהו תישאר לפי שעה כנתבעת בהליך, למרות בקשתו של עורך הדין יוסי כהן להותיר את נתניהו מחוץ לו. "עו"ד כהן רשאי לבקש את מחיקת הגב' נתניהו על ידי הגשת בקשה מתאימה מלווה בתצהיר ובהתאם יינתנו הוראות", נכתב בתשובת השופט – כך שהחלטה סופית בעניין טרם ניתנה.

עם זאת החליט בית המשפט לדרוש את תיקון כתב התביעה בתוך 21 יום, מפני שמופיעים בו חלקים רבים אשר אינם רלוונטיים להליך. "כתב התביעה שהוגש כולל בתוכו תיאורים ארוכים ומפורטים שאינם נדרשים להליך", נכתב. נשיא בית הדין אייל אברהמי קבע כי על בא כוחה של שירה רבן לתקן את כתב התביעה, ולהשמיט את החלקים "שאינם רלוונטיים לצורך ההליך המשפטי שלפנינו".

הערב, לאחר בקשת התיקון מסרו פרקליטיה של רבן עו"ד לנדאו ועו"ד גרוס כי "עמדת המדינה לפיה על הגב' נתניהו להיות נתבעת בהליך מדברת בעד עצמה. עוד הוסיפו כי הם "חוששים מתוצאות ההסתה והבריונות כנגד התובעת ובאי כוחה וחשש זה הובא בפני הגורמים הבכירים במשטרת ישראל". חמור בעיננו שמופצת תמונת תעודת הזהות של התובעת ואנו תמהים על הדרך בה נעשו הדברים ומי עשה שימוש במאגרי המידע הממשלתיים למטרות הסתה נטו", טענו.

לדבריהם, "לא יעזרו כל הניסיונות להטות את הדיון מהנושא העיקרי והוא ההתעמרות התעסוקתית הקשה של הגב' נתניהו המוחלפת בבריונות מקורביה כלפי התובעת גם לאחר סיום יחסי העבודה".

אלירן טל
כתב בדסק המדיני של ערוץ 20
לתגובות

אולי יעניין אותך גם

היום-ישי

"בניית מתקני השהייה למסתננים – זכות גדולה"

שר הפנים לשעבר אלי ישי התראיין להיום הזה והתייחס לביקורת על מתקני השהייה: "שמח על הזכות שנפלה בחלקי להציל את מדינת ישראל מפני מליון מסתננים"